فردی AirPods سیمی با USB-C را تولیدکرد

فردی AirPods سیمی با USB-C را تولیدکرد.

اواخر سال ۲۰۲۰، Apple سری جدید آیفون را با ایرپاد های بی سیم عرضه کرد. عرضه این محصولات حرکتی بود تا این شرکت میزان ردپای کربن خود را در جهان کاهش دهد. این شرکت نمونه های اولیه ایرپادهای خود را در سال ۲۰۱۶ راه اندازی کرد، که جایگزین بسیار خوبی برای Earpods بودند، اما قیمتی بالایی نسبت به مدل قبلی داشتند. در این میان فردی به تازگی موفق شده تا AirPods را با استفاده از سیم USB-C به گوشی خود متصل کند.

AirPods سیمی با USB-C

توضیحات درباره این آزمایش AirPods سیمی با USB-C

فردی که این آزمایش را انجام داده است کن پیلونل نام دارد و مشغول به مشاور نمونه‌سازی سخت‌افزار در یک شرکت است. او AirPods های خود با تغییر شکل با سیم و USB-C یک نمونه بسیار خاص را ایجاد کرده است.  جدا از اینکه AirPods کیفیت صدای عالی و طراحی مینیمالیستی بسیار بالایی دارند، ولی نقاط ضعف متعددی را نیز در آنها دیده می شود. طراحی این محصول فوق‌العاده کاربری راحتی را ارائه می دهد، اما یکی از آسیب پذیرترین محصولات اپل است. منابع معتبری چون iFixit امتیاز تعمیر پذیری ۰ از ۱۰ را به ایرپادها داد و آنها را به یکی از آسیب پذیر ترین محصولات تبدیل کرد. این بدین معنی است که اگر دستگاه شما خراب شود، اساساً بی فایده است و نمی توانید آن را تعمیر کنید.

کن پیولنل طی گزارشی بیان کرد که هدف او از این آزمایش این بود، که کاربران در انتخاب این هدفون بی سیم تجدید نظر کنند. با در نظر  گرفتن حداقل نرخ تعمیر، AirPods بیشتر یک راه حل یک بار مصرف است تا یک راه حل طولانی مدت. به عنوان مثال، اگر شما خواستار تعویض باتری این دستگاه قادر به انجام نخواهید بود. او افزود که در جدیدترین نسخه، اولین AirPods سیمی جهان را معرفی می کند که از طریق USB-C به تلفن شما متصل می شوند.

AirPods سیمی با USB-C در مقایسه با گذشته یک انتخاب منطقی هستند چرا که دیگر مشکل کم بودن میزان باتری از بین می رود. شما به راحتی می توانید از این دستگاه همراه با تلفن یا تبلت اندرویدی خود برای گوش دادن به موسیقی یا تماشای فیلم استفاده کنید. با این حال،  ایده ایرپادهای سیمی هنوز در گوشی های اپل امکان پذیر نیست چرا که در این گوشی ها پورت USB-C وجود ندارد.

AirPods سیمی با USB-C
تصویر جالبی از این آزمایش

بسیاری از کاربران انتظار دارند تا در طی عرضه مدل‌های آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو، تغییرات عمده‌ای در طراحی بیرونی از جمله افزودن درگاه USB-C وجود داشته باشد. در حال حاضر، کاربران می توانند از هدفون های سیمی سازگار با کابل لایتنینگ برای به کار بردن در مدل های جدید آیفون به کار ببرند.

البته این اولین بار نیست که کن پیولنل اقدام به چنین کاری می کند. پیش از این، او با استفاده از Pillonel USB-C را به iPhone X و AirPods Pro و همچنین یک کانکتور لایتنینگ را در گوشی‌های ارزان قیمت اندروید اضافه کرده بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.