عینک واقعیت ترکیبی اپل از امروز به فروش میرسد: دسترسی به ۱ میلیون برنامه

عینک واقعیت ترکیبی اپل از امروز در دسترس است

اولین عینک واقعیت ترکیبی اپل – Vision Pro،از امروز در آمریکا به فروش می رسد. پیش از فروش، مدیرعامل تیم کوک برخی از جزئیات مربوط به Vision Pro را به اشتراک گذاشت. به گفته کوک، Apple Vision Pro در زمان عرضه به بیش از ۱ میلیون برنامه دسترسی خواهد داشت که ۶۰۰ عدد از آنها به طور خاص برای این هدست طراحی شده اند.

عینک واقعیت ترکیبی اپل

تیم کوک در مورد راه اندازی Apple Vision Pro

کوک در حالی که راه اندازی رسمی آن را اعلام کرد، جزئیات جدیدی در مورد Vision Pro به اشتراک گذاشت. این اولین بار است که Vision Pro به فروش می رسد، اما فقط در ایالات متحده. کوک گفت که کاربران در زمان عرضه می توانند به بیش از یک میلیون برنامه متنوع دسترسی داشته باشند، در حالی که ۶۰۰ برنامه به طور خاص برای Vision Pro طراحی شده اند. او همچنین بر خلاقیت چشمگیر توسعه دهندگان تاکید کرد و تاکید کرد که این فقط مرحله اولیه است. به گفته کوک، این راه اندازی درب را به روی احتمالات بی پایان باز می کند و آغازگر عصر جدیدی برای اپل و کاربرانش است.

ویژگی های Apple Vision Pro

هدست واقعیت ترکیبی جدید اپل، Vision Pro، دارای یک رابط کاربری سه بعدی کاربرپسند است. کاربران از طریق چشم، دست و صدای خود کنترل دارند و دسترسی کلی دستگاه را افزایش می دهند. Apple Vision Pro هر فضایی را به یک مرکز سرگرمی شخصی برای ورزش، تلویزیون و فیلم تبدیل می کند. علاوه بر این، این عناوین از فناوری Spatial Audio با فناوری Dolby Atmos استفاده خواهند کرد.

این هدست امکانات نوآورانه ای برای کار، خلق و مصرف محتوای دیجیتال را باز می کند. علاقه مندان به بازی می توانند انتظار یک تجربه فراگیر با مکان های مجازی و ماجراجویی های جذاب را داشته باشند. اپل بر نمایشگرهای با وضوح فوق العاده بالا تأکید می کند که تعداد پیکسل های هر چشم را از تلویزیون ۴K فراتر می برد. Vision Pro به کاربران این امکان را می دهد که احساس تماشای محتوا روی یک صفحه نمایش عظیم ۱۰۰ فوتی را داشته باشند و یک تجربه سینمایی را نوید دهد.

عینک واقعیت ترکیبی اپل

نکات کلیدی:

  • اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل، Vision Pro، امروز در ایالات متحده به طور رسمی عرضه می شود.
  • کاربران در زمان عرضه به بیش از ۱ میلیون برنامه متنوع دسترسی خواهند داشت.
  • قیمت اولیه Apple Vision Pro از ۳۴۹۹ دلار شروع می شود.
__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.