تجربه‌ی عکاسی بهتر با سامسونگ گلکسی اس ۲۴: به‌روزرسانی جدید منتشر شد.

مشکلات جدید پرچمدار سامسونگ!!!

تجربه‌ی عکاسی بهتر با سامسونگ گلکسی اس ۲۴: به‌روزرسانی جدید منتشر شد.

قابلیت های جدید گوشی‌های پرچمدار Samsung همیشه فناوری های متعددی را در کاربری روزمره ارائه می کنند مانند صفحه‌نمایش واضح‌تر، ساختار بادوام‌تر، دوربین‌های پیشرفته‌تر، سرعت پردازش سریع‌تر و عمر باتری طولانی‌تر. با این حال، در دوربین سری سامسونگ گلکسی اس ۲۴ چند مشکل کوچک وجود داشت که با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری جدید این شرکت رفع خواهند شد.

سامسونگ گلکسی اس 24

مشکل اصلی عملکرد دوربین سامسونگ گلکسی اس ۲۴

طی هفته گذشته بعضی از کاربران شکایتی در مورد کیفیت دوربین این گوشی برای انجمن رسمی ارسال کرده بودند، در مقابل نیز مسئول ناظر بیان کرد که یک بروزرسانی اصلی برای این مشکل ارسال می شود.

بخش هایی که ضعف اصلی دوربین سامسونگ گلکسی اس ۲۴، دقت رنگ و جلوه سه بعدی بود که در مقایسه با دستگاه های نسل قبلی چندان فرقی نداشت. طی این موضوع مسئولین قول داده اند که عملکرد عکاسی را با ارتقاهای نرم افزاری آتی افزایش دهند.

سامسونگ گلکسی اس 24

بر اساس بازخورد جدید کاربران، به نظر می رسد که سری جدید این گوشی نسبت به گلکسی اس ۲۳ بهبودهایی داشته است. با این حال، هنوز مشکلاتی وجود دارد، از جمله کنتراست در نور کم و ایجاد نوار خطی در تصاویر آسمان، نوردهی بیش از حد خفیف در طول روز، و محدوده دینامیکی کمتر در اطراف منابع نوری خاص.

البته، زمان مشخصی برای ارائه این  به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید تعیین نشده است، اما انتظار می رود که چند مورد دیگر برای ارتقای نرم‌افزاری اولیه مشکلات مربوط به دوربین را برطرف کند. اما با این همه موارد سامسونگ گلکسی اس ۲۴ در مقایسه با سری گلکسی S23، عملکرد ضبط و پردازش دوربین بهبود یافته‌ای را دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع sammobile

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.