تبدیل میلیاردرهای جهان به زاغه نشینان توسط هوش مصنوعی

تبدیل میلیاردرهای جهان به زاغه نشینان توسط هوش مصنوعی

هوش مصنوعی درحال حاضر به یک تکنولوژی سازگار با محیط زندگی ما تبدیل شده است و بنا به درخواست بعضی شرکت مبنی بر توقف آن باز هم با ارائه سرویس های بی نظیر کاربران زیادی را جذب می کند. با هوش مصنوعی، می توانید بسیاری از کارهای دشوار را به راحتی طی چندین لحظه انجام دهید.

در حالی که این فناوری جدید به بسیاری از افراد کمک می کند کار های خود را به راحتی انجام دهند، برخی کاربران نیز از هوش مصنوعی برای سرگرمی استفاده می کنند. این بدین صورت است که هر کاربر می تواند هرنوع فایل تصویری با هرموضوع را از این فرآیند طی چند ثانیه دریافت کنند. نتایجی که در این پروسه دریافت می شود بسیار شگفت انگیز است و حتی تصاویری که به وجود می آید به شکل تعجب آوری به واقعیت شباهت دارد.

هوش مصنوعی

توضیحاتی درباره پست تبدیل میلیاردرهای جهان به زاغه نشینان توسط هوش مصنوعی

اخیرا یکی از کاربری در اینستاگرام به نام Withgokul تصاویری را در صفحه خود به اشتراک گذاشته است. او بیان کرد که تصاویری از میلیاردرهای جهان را برای هوش مصنوعی ارسال کرده است، تا این افراد ثروتمند را تبدیل به فقیران کند.

در این فرآیند هوش مصنوعی تصاویری از ثروتمندترین افراد جهان مانند ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، مارک زاکربرگ مدیرعامل متا، بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده، جف بزوس بنیانگذار آمازون و مدیر عامل میلیاردر برکشایر هاتاوی، وارن بافت، تولید کرده است.

هوش مصنوعی

Withgokul بیان کرد که از یک نرم افزار هوش مصنوعی به نام Midjourney برای ایجاد این تصاویر استفاده کرده است. او در این پست اینستاگرام از نام “میلیونرهای زاغه نشین” برای کپشن استفاده کرده است. حال، این پست با بیش از ۲۰۰۰۰ لایک در زمان نگارش، واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی به همراه داشته است. همچنین حدود ۴۰۰ نظر به خود جلب کرد و برخی از کاربران نظرات خود را به اشتراک گذاشتند.

در طول این پست اینستاگرام کاربران زیادی نظرات جالبی را بیان کرده‌اند که چند نمونه از آنها را در این بخش ارائه کرده‌ایم.

کاربری گفته است: “بله، شما AliExpress را از دست داده اید.” یکی از کاربران نظر داده که: “این طلاست! اما ایلان تنها کسی است که حتی زمانی که فقیر است هنوز ثروتمند به نظر می رسد. کاربر دیگری در مورد اینکه چقدر این عکس ها واقعی به نظر می رسند نظر داده است.

هوش مصنوعی

نکته جالبی که بیشتر کاربران به آن اشاره کردند این بود که تصاویر بسیار شبیه به تصاویر دنیای واقعی هستند. در حال حاظر این یک نمونه کوچکی از قدرت هوش مصنوعی بود و ممکن است در آینده مورد های قابل توجهی ایجاد شود که بسیار در دنیا مورد نوجه قرار بگیرند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.