عرضه سامسونگ Galaxy S24 در ماه آینده برای رقابت با آیفون ۱۵ 

عرضه سامسونگ Galaxy S24 در ماه آینده برای رقابت با آیفون ۱۵

تابحال دو سال از عرضه آخرین پرچمدار شرکت Samsung می گذرد و این شرکت به تازگی اعلام کرده است که تاریخ انتشار پرچمدار جدید خود یعنی سامسونگ Galaxy S24 را از ماه مارس و آوریل به فوریه تغییر داده است. با این حال، به نظر می رسد که تولید قطعات این دستگاه از ماه آینده آغاز خواهد شد و سامسونگ اکنون قصد دارد این گوشی جدید را حتی زودتر برای رقابت با آیفون ۱۵ جدید عرضه کند.

سامسونگ Galaxy S24

اطلاعات مهم در مورد سامسونگ Galaxy S24

این اطلاعات منتشر شده از یک منبع موثق است که در گذشته نیز اخبار مهمی ارائه داده بود. در واقع، سری سامسونگ Galaxy S24 امیدوارکننده به نظر می رسد، اما دلیل اینکه سامسونگ تصمیم گرفت با ایجاد تغییر در تاریخ عرضه عمل کند، باعث ایجاد رکود اقتصادی جهانی می شود، و در مقابل سری جدید آیفون ۱۵ افزایش فروش خواهند داشت. سامسونگ نمی‌خواهد فرصت نقدینگی را از دست بدهد، زیرا بازار اندروید در حال حاضر گوشی‌های رده بالایی را برای رقابت با آیفون‌های جدید عرضه نمی‌کند.

دلیل دیگر می تواند این باشد که فروش فعلی سری گلکسی Z مطابق انتظارات نیست و اگرچه گوشی های تاشوی جدید فروش بهتری نسبت به نسل قبلی دارند، اما انتظارات سامسونگ برآورده نشده است. در مجموع، این عوامل برای غول فناوری کره جنوبی منطقی است تا مطمئن شود که این شرکت برنامه‌هایی برای پیشرفت و به چالش کشیدن آیفون ۱۵ جدید دارد. به همین دلیل است که سری جدید این پرچمدار که در ژانویه عرضه می‌شوند بسیار خوشایند به نظر می رسد.

سامسونگ Galaxy S24

تقریبا به تاریخ عرضه احتمالی سامسونگ Galaxy S24 نزدیک شده است و اطلاعات زیادی در مورد این دستگاه در هفته‌های اخیر بیشتر و بیشتر به بیرون درز می کند. با اینکه، سری جدید iPhone 15 بسیار عالی هستند، اما کاربران زیادی بیشتر مشتاق هستند تا ببینند شرکت سامسونگ چه برنامه هایی برای رقابت با اپل دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.