عرضه ساعت هوشمند Infinix XW2 : دریافت گواهینامه SDPPI 

عرضه ساعت هوشمند Infinix XW2 : دریافت گواهینامه SDPPI

شرکت Infinix که یکی از جدید ترین برندهای تولید کننده تلفن های هوشمند می باشد، قصد دارد تا با معرفی ساعت هوشمند جدید خود وارد حوزه فروش گسترده‌ای شود و با ارائه ویژگی های خاص سطح بزرگی از بازار را در دست داشته باشد. البته اطلاعات به دست آمده بیشتر توسط خود شرکت تایید نشده‌اند ولی با وجود اینکه نسخه های قبلی چون XW1 و XW1 Pro را در چندین بازار در سراسر جهان عرضه شده بودند ساعت هوشمند Infinix XW2 نیز جایگاه خود را خواهد داشت.

با توجه به اینکه هرگونه اطلاعات در مورد این ساعت می تواند در آینده تغییر یابد و اشتباه باشد با در نظر گرفتن سری قبلی این مدل مشخصات مربوط به نسخه اول را درج کردیم، تا آشنایی کمی نسبت به انتظارات کاربران داشته باشیم.

Infinix XW2

مشخصات ساعت هوشمند Infinix XW1

مدل قبلی Infinix XW1 دارای صفحه نمایش ۱.۸۳ اینچی TFT مربعی با بلوتوث ۵.۲ است، XW1 دارای بیش از ۱۰۰ رابط ساعت، سنسور ضربان قلب و شتاب و عملکردهای مختلف مانند نمایشگر ضربان قلب، گام شمار، اندازه گیری اکسیژن خون، ردیابی است. عملگر نظارت در این ساعت به نحو کامل فعال بود و نتابج مشخصی را ارائه می داد که شامل مشخصات خواب، نظارت بر تنفس، نظارت ویژه روز زن، کنترل موسیقی، کنترل دوربین، یادآوری آب آشامیدنی، یادآور نشستن، دستیار صوتی، گزارش آب و هوا، ساعت زنگ دار، بازی، ماشین حساب و چراغ قوه می باشد.

بدنه این ساعت دارای استاندارد IP68 بود و آن را در برابر آب و گرد و غبار مقاوم می کند و برای یک سبک زندگی فعال مناسب تر می باشد. در حالی که ابن شرکت هنوز بر روی Infinix XW2 تمرکز نکرده است، با ورود این برند به بخش جهانی ساعت های هوشمند گمانه زنی ها در حال افزایش است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.