عرضه جهانی گیم‌پد ردمجیک Shadow Blade 2 : به زودی

عرضه جهانی گیم‌پد ردمجیک Shadow Blade 2 : به زودی

به تازگی Red Magic اعلام کرد که در ماه نوامبر، یکی از محصولات جدید به نام ردمجیک Shadow Blade 2 را در کنار سری گوشی های هوشمند Red Magic 9 در چین عرضه می کند. انتشار جهانی Red Magic 9 Pro در طی روزهای پیشرو انجام می شود، و این برند بیان کرد که نسخه جدید این گیم‌پد همراه با چین در تمامی بازارهای جهانی عرضه می شود.

ردمجیک Shadow Blade 2

مشخصات ردمجیک Shadow Blade 2

قسمت جلویی این دستگاه دارای دکمه های Alpine، Left Stick، Cross Buttons، Picture Key، Red Magic Button، Alpine Right Stick، ABX Key و RT است. در بخش عقب، محرک های خطی هال ۲۵۶ لایه تنوع را با فاصله پاسخ کمتر از ۰.۱ میلی متر ارائه می دهند. این برند بیان کرد که ساختار این دستگاه به لطف الگوریتم IC که توسط فرد ایجاد شده است، انعطاف پذیر، روان و آسان برای استفاده هستند.

ردمجیک Shadow Blade 2 دارای پورت Type-C است و هیچ تاخیری در حین بازی وجود ندارد. نکته قابل توجه، طراحی بهبود یافته دستگیره با دو ماشه عقب سفارشی است. پورت Type-C کاملا قابل تنظیم می باشد و از گوشی های هوشمند از ۱۱۰ تا ۱۸۵ میلی متر پشتیبانی می کند که نسبت به مدل قبلی ۳.۳ درصد افزایش داشته و سازگاری با طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند را تضمین می کند. گیمرها می توانند از پورت شارژ روی گیم پد برای شارژ دستگاه خود در حین بازی استفاده کنند.

ردمجیک Shadow Blade 2

قیمت تعیین شده برای ردمجیک Shadow Blade 2

این گیم‌پد فقط در رنگ مشکی عرضه می شود، و اکنون در وب سایت رسمی این شرکت برای خرید در دسترس است. قیمت ها براساس بازار های جهانی کمی متفاوت است: در ایالات متحده و کانادا ۹۴.۹۰ دلار، در بریتانیا ۷۹.۹۰ پوند، در اروپا ۹۴.۹۰ یورو، در سنگاپور ۱۲۹.۹۰ SGD و در مکزیک ۱۹۶۹ پزو قیمت دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.