عرضه جهانی اوپو A2x در ۱۴ اکتبر 

عرضه جهانی اوپو A2x در ۱۴ اکتبر

ساعاتی پیش شرکت Oppo در بخش خبررسانی Weibo اعلام کرد که در ۱۴ اکتبر محصول جدیدی خود به نام اوپو A2x را روانه بازار می کند . این گوشی هوشمند همچنین در فروشگاه آنلاین این برند فهرست شده است که نشان می دهد یک دستگاه ارزان قیمت با قیمت اولیه ۱۰۹۹ یوان (حدود ۱۵۰ دلار) ارائه می شود.

اوپو A2x

مشخصات احتمالی اوپو A2x

مشخصات مهمی از اوپو A2x هنوز فاش نشده است، اما اطلاعات موجود نشان می دهد که در این گوشی از چیپست Dimensity 6020 استفاده شده است. در نسخه های موجود گزینه های انتخابی برای حافظه به صورت ۱۲۸/۶ گیگابایت یا ۲۵۶/۸ گیگابایت ذکر شده است، و  یک دوربین در پشت و یک دوربین دیگر در جلو در همراه با ناچ قطره‌ای وجود دارد.

در فروشگاه آنلاین این دستگاه با رنگ مشکی نیمه شب به نمابش گذاشته شده است، اما به طور رسمی دو رنگ دیگر Flying Frost Purple و Mulberry Gold نیز وجود دارد. دکمه پاور بزرگ و مسطح است، به این معنی که به عنوان حسگر اثر انگشت نیز عمل می کند.

اوپو A2x

با وجود نبود اطلاعات کافی در مورد اوپو A2x باید تا تاریخ ۱۴ اکتبر منتظر ماند. این دستگاه برای اولین بار در چین عرضه می شود و ممکن است در طول چند هفته در کشور های دیگر نیز ارائه شود ولی اینبار با نامی متفاوت.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.