شایعه: عرضه تبلت های آیپد پرو و آیپد ایر اپل از ماه مه در بازار جهانی

شایعه: عرضه تبلت های آیپد پرو و آیپد ایر اپل از ماه مه در بازار جهانی

بر اساس جدیدترین گزارش های به دست آمده، شرکت اپل در حال فعالیت روی تبلت های نسل جدید خود است، و طبق اطلاعات به دست آمده شاهد تغییرات قابل قبول در این سری از محصولات خواهیم بود. منابع نزدیک به این شرکت اعلام کردند از ماه مه شاهد عرضه این محصولات به بازار جهانی خواهیم بود.

حدود یک سال و نیم از عرضه آخرین آیپد توسط اپل گذشته و این طولانی ترین روندی محسوب می‌شود که این شرکت کوپرتینویی در سال های اخیر برای عرضه یک تبلت وقت گذاشته است. اما این فاصله یک سال و نیمه ارزشش را دارد، چون آیپد های جدید با صفحه نمایش اولد عرضه خواهند شد.

استفاده از پنل های اولد، باعث افزایش کارایی و باریک شدن ضخامت کلی آیپد ها خواهد شد. طرف دیگر بالا رفتن کیفیت و همچنین بهینه سازی در مصرف انرژی، از مهم ترین فاکتور آیپد های جدید به شمار می‌رود. در سال های اخیر، اپل در بخش تبلت حدود ۲۵ درصد کاهش تولید داشته و عملکرد ضعیف در سال های اخیر باعث شده امسال رویکرد متفاوتی از اپل شاهد باشیم.

عرضه تبلت های آیپد پرو و آیپد ایر اپل

افزایش تولید قبل از رونمایی یکی از استراتژی های مهم اپل محسوب می‌شود که نشان از اطمینان این شرکت به محصولات جدید خود است. پردازنده M3 با پشتیبانی از کیبورد مغناطیسی و قلم هوشمند، آخرین تغییرات اپل در آیپد پرو بود، حالا انتظار می‌رود نسخه جدید با پردازنده بهتر، صفحه نمایش با کیفیت و همچنین قابلیت پشتیبانی از هدست ویژن پرو روانه بازار شود.

درمورد آیپد ایر نیز گفته می‌شود، نسخه ۱۲.۹ اینچ اضافه خواهد شد تا کاربران برای خرید آیپد های بزرگتر به سراغ نسخه های پرو نروند. از دلایل مهمی که اپل در سال های اخیر عملکرد چندان خوبی در بخش آیپد ها نداشت، می‌توان به حضور پرقدرت رقبا مانند شیائومی و سامسونگ اشاره کرد.

همچنین پیاده سازی نرم افزاری که احتمالا هوش مصنوعی و پشتیبانی از هدست ویژن پرو خواهد بود، همگی باعث ایجاد تاخیر در عرضه و رونمایی سری جدید آیپد های اپل شده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.