عرضه اپل ویژن پرو با طلای ۱۸ عیار توسط شرکت خاویار: قیمتی دیوانه وار!

مدلی لوکس با قیمتی 40 هزار دلاری!

عرضه اپل ویژن پرو با طلای ۱۸ عیار توسط شرکت خاویار: قیمتی دیوانه وار!

احتمال دارد هدست واقعیت افزوده جدید ویژن پرو را توسط Apple ارائه شد دیده باشید، با اینکه این مدل نسبت به رقبای خود امکانات زیادی را ارائه می کند اما قیمت بالایی دارد. مدل پایه حدود ۳۴۹۹ دلار قیمت دارد، و برای بسیاری از کاربران غیر قابل خرید است اما، به تازگی یک نسخه خاص با قاب طلای ۱۸ عیار عرضه شد که همه را شوکه کرد. اخیرا Caviar طی انتشار چند تصویر عرضه اپل ویژن پرو با طلای ۱۸ عیار را شروع کرد.

همانطور که در تست‌ها و ارزیابی‌های متعدد دیده‌ایم، ویژن پرو دارای سخت افزار قوی و نمایشگر فوق‌العاده است که تجربه واقعیت افزوده را بهبود می‌بخشد. با وجود کیفیت های شگفت انگیز این محصول، برخی از افراد به دلیل قیمت بالای آن نمی توانند آن را بخرند، به خصوص که گزینه های ارزان تری از متا وجود دارد. اما در مقابل، شرکت خاویار قصد دارد یک نسخه اصلاح شده با طلای ۱۸ عیار تولید کند که مقدار قابل توجهی بیشتر از نسخه برتر اپل برای هدست را به شما بازگرداند.

عرضه اپل ویژن پرو با طلای 18 عیار

جزئیات خاص عرضه اپل ویژن پرو با طلای ۱۸ عیار

این نسخه دارای روکش طلایی و چرم Connolly است که از «عینک‌های تاپ‌آپ تاپ فورد و ماسک‌های اسکی گوچی» الهام گرفته شده است. حتی اگر نظرات همه نسبت به آن یکسان نباشد، شکل اصلی محصول با روکش طلایی بسیار خوب به نظر می رسد. همچنین، این دستگاه دارای یک محافظ طلایی است زیرا مدل اصلی فقط دارای یک شیشه جلو بود. شرکت سازنده ادعا می کند که روکش جدید هنگام استفاده از هدست، چشمان کاربران را از دید پنهان می کند.

با توجه به بازار خاص و قیمت بالای عرضه اپل ویژن پرو با طلای ۱۸ عیار کاملا محدود و به صورت سفارشی انجام می شود. افزودن طلای ۱۸ عیار به هدست فقط آن را گرانتر نشان می دهد. همچنین، این شرکت قصد دارد تنها ۲۴ مدل را برای فروش در سال آینده روانه بازار کند.

عرضه اپل ویژن پرو با طلای 18 عیار

در وب سایت اصلی شرکت به شما امکان داده می شود تمامی جرئیات کامل را مطالعه کنید. با این حال، در نظر داشته باشید که قیمت اصلی این مدل حدود ۴۰۰۰۰ دلار خواهد بود. محصولات شرکت خاویار همواره به خاطر سفارشی‌سازی‌های لوکس خود شهرت دارند، اخیراً نیز آیفون ۱۵ پرو را مشابه ویژن پرو با قیمت ۸۰۶۰ دلاری ارائه کرد. در نهایت، آیا به خرید ویژن پرو ساخته شده از طلای ۱۸ عیار فکر می کنید؟

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.