عرضه آیفون ۱۷ اپل با صفحه نمایش پیشرفته: سری جدید اما ضعیف تر از آیفون ۱۵!

عرضه آیفون ۱۷ اپل با صفحه نمایش پیشرفته: سری جدید اما ضعیف تر از آیفون ۱۵!

حدود ماه های گذشته چندین منبع خبری، اعلام کردند که امسال نسخه‌های پایه و پرو آیفون ۱۶، Apple دچار تغییراتی در طراحی می شوند. اما، از طرف دیگر، اطلاعاتی در مورد عرضه آیفون ۱۷ اپل، از جمله مشخصات صفحه نمایش آن منتشر شده است. طبق جدیدترین اخبار موجود، این مدل دارای نمایشگری با دوام تر و کیفیت ضد انعکاس برتر نسبت به صفحه نمایش سری ۱۵ خواهد بود.

این غول فناوری در حال حاضر توسعه نسل بعدی آیفون را آغاز کرده است و برخی به روزرسانی های جدیدی را در طراحی اعمال می کند. علاوه بر این، منابع نزدیکی از Instant Digital طی مطلبی ادعا کردند که نمایشگر آیفون ۱۷ از یک لایه ضد انعکاس فوق العاده سخت استفاده می کند و نسبت به سری ۱۵ بسیار مقاوم تر می باشد.

 

اطلاعات جدید در مورد عرضه آیفون ۱۷ اپل

همچنین، مدعی شدند که فروشگاه های بزرگ در چین اجزای لازم برای ویژگی های نمایشگر را دریافت کرده اند، اما تایید اطلاعات مدتی طول می کشد. این نشان می‌دهد که پوشش ضد انعکاس نمایشگر جدید تنها در سری جدید استفاده می شود و آیفون ۱۶ از چنین ویژگی برخوردار نیست.

برای مقایسه کامل می توانید نمایشگر آیفون ۱۵ را در نظر بگیرید. این مدل یک نسخه قوی و پیشرفته است، اما آنطور که می‌تواند بازتاب‌ها را کنترل نمی‌کند. برعکس، سری سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا دارای یک صفحه نمایش زرهی گوریلا گلس است که نسبت به یک پنل معمولی انعکاس را تا ۷۵ درصد کاهش دهد. همچنین، با در نظر گرفتن شیشه های پوششی آلومینوسیلیکات، این پنل دوام دستگاه را افزایش می دهد.

 

البته، هنوز معلوم نیست که اپل قصد دارد از فناوری نمایشگر Corning برای عرضه آیفون ۱۷ اپل استفاده کند. حتی اگر این کار انجام شود، تکنولوژی پیشرفته خود را قطعا با نام دیگری رونمایی می کند. برای رقابت بهتر با شرکت هایی مانند سامسونگ، این شرکت ممکن است تلاش های خود را برای توسعه یک شیشه ضد انعکاس برای پرچمدار جدید خود در سال آینده تشدید کند.

علاوه بر این، این احتمال نیز وجود دارد که عرضه آیفون ۱۷ اپل بازطراحی قابل توجهی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که این شرکت جاه طلبی زیادی دارد و ممکن است اقدامات بزرگی را انجام دهد، با توجه به اینکه بیش از یک سال تا ارائه پرچمدار جدید باقی مانده است. برای اطلاع از مشخصات این محصول ویزه ما همراه باشید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.