عجایب دوربین پریسکوپ دوگانه اوپو Find X7 Ultra در تصاویر

عجایب دوربین پریسکوپ دوگانه اوپو Find X7 Ultra در تصاویر

به تازگی تصاویری از گوشی هوشمند اوپو Find X7 Ultra منتشر شد که نشان می دهد دوربین های پریسکوپ این دستگاه می تواند وارد رقابت بزرگی با دیگر شرکت ها شود. Oppo از هیچ هزینه ای برای فروش گوشی در بازار بین المللی دریغ نمی کند. نمونه‌هایی که این شرکت از دوربین این گوشی را به اشتراک گذاشته است و بسیار جالب به نظر می‌رسند. این یک نقطه شکست برای دیگر رقبا محسوب می شود که با یک رقیب بزرگ روبرو هستند.

بررسی عملکرد دوربین های پریسکوپ دوگانه اوپو Find X7 Ultra

اوپو Find X7 Ultra از پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ نیز پشتیبانی می‌کند که آن را به هیولایی از یک گوشی هوشمند تبدیل می‌کند. بحث رقابت این گوشی با سایر گوشی های هوشمند به شکلی است که دیگر موارد موجود در کنار این مدل مشابه اسباب بازی خواهند بود.

اوپو Find X7 Ultra

تصاویر بالا با استفاده از دوربین پریسکوپ دوگانه گرفته شده است. برخی شات ها ۶۵ میلی متر و برخی ۱۳۵ میلی متر هستند. با اینکه یک عکاس حرفه‌ای مراحل گرفتن این عکس‌ها را برعهده داشته است، اما نتایج بسیار شگفت انگیز می باشد. توجه داشته باشید که این عکس ها از سنسور اصلی Sony LYT-900 نیستند، بنابراین می توان انتظار نتایج بهتری از آن داشت.

جدا از مشخصات شگفت‌انگیز، اوپو Find X7 Ultra با برخی ویژگی‌های کلاس تجاری نیز همراه است. این تلفن دارای ویژگی تماس دو طرفه حریم خصوصی است که حتی حریم خصوصی بیشتری را در حین تماس فراهم می کند. این گوشی همچنین دارای حالت VIP است که در واقع سطح بالایی از امنیت را ارائه می دهد و همچنین دارای گواهینامه سطح ۲ است.

اوپو Find X7 Ultra

به جرات می توان گفت که این گوشی چیزی را ارائه می دهد که هیچ گوشی هوشمند دیگری نمی تواند ارائه دهد. این محصول به طور رسمی اواخر این ماه در تاریخ ۸ ژانویه عرضه خواهد شد. بسیاری از کاربران منتظر هستند که این گوشی بزودی عرضه شود تا تماشاگر رقابت آن با دیگر رقبا باشند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.