طراحی تکراری اینبار در سری سامسونگ Galaxy S24 

طراحی تکراری اینبار در سری سامسونگ Galaxy S24

 

به تازگی اخبار های زیادی از پرچمدار شرکت Samsung یعنی سری سامسونگ Galaxy S24 شنیده می شود و اخیرا یک کاربری به نام @SonnyDickson عکس های مهمی از هر سه مدل S24، S24+ و S24 Ultra به اشتراک گذاشته است. دو مدل کوچکتر دارای کناره های صاف و گوشه های گرد هستند و تنها سه لنز دوربین از پشت بیرون زده اند.

سامسونگ Galaxy S24

مشخصات طراحی سری سامسونگ Galaxy S24

سامسونگ Galaxy S24 دارای شکل مستطیلی تر و دو لنز دوربین عقب اضافی است. رندرهای مبتنی بر CAD قبلاً فاش شده بود و ابعاد گوشی را ۱۶۲.۳ x 79.0 x 8.7 میلی متر نشان می داد که اساساً با S23 Ultra تا حدود یک میلی متر یکسان است. مدل Ultra جدید قرار است ساختار و وزن یکسانی داشته باشد.

همچنین، ابعاد در مدل پلاس این سری شامل ۱۵۸.۵ در ۷۵.۹ در ۷.۷۵ میلی متر خواهد بود، در حالی که اطلاعات موجود نشان می دهد که ابعاد گوشی S24 147.0 در ۷۰.۵ در ۷.۶ میلی متر است. این نشان دهنده این است که شرکت سامسونگ از سیاست طراحی تکراری خود دست نکشیده است و این مدل را نیز باز هم مشابه S23+ و S23 ارائه می کند.

سامسونگ Galaxy S24

علاوه براین، شایعاتی مبنی بر به کار گیری از فریم های تیتانیومی به جای بدنه آلمینیومی در سری سامسونگ Galaxy S24 نیز شنیده شده است. در تصاویر موجود همه مدل‌ها سفید رنگ هستند، اما حتما رنگ های دیگری برای این سری وجود خواهند داشت.

در بخش صفحه نمایش نیز، شایعه شده است که هر سه مدل دارای پنل LTPO هستند. همچنین، در مدل اولترا دوربین بهبودهایی و تغییرات فوکوس زیادی خواهد داشت. انتظار می رود سری سامسونگ Galaxy S24 در یک رویداد Unpacked در ماه ژانویه در ایالات متحده معرفی شود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.