طبق شایعات، شیائومی ۱۴ و ۱۴ Pro در تاریخ ۲۷ اکتبر رونمایی خواهند شد.

طبق شایعات، شیائومی ۱۴ و ۱۴ Pro در تاریخ ۲۷ اکتبر رونمایی خواهند شد.

به تازگی اعلام شده که شرکت Qualcomm قرار است جدیدترین و بهترین چیپست پرچمدار خود یعنی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ را زودتر از سال های گذشته در سال جاری معرفی کند. این رویداد سالانه در هاوایی بین ۲۴ تا ۲۶ اکتبر سال ۲۰۲۳ برگزار می شود.

شیائومی 14 و 14 Pro

اما در حال حاظر یک خبر جدیدی نیز از چین منتشر شده است که ادعا شده شرکت Xiaomi آماده شده است تا همراه با معرفی پرچمدار جدید خود، اولین برندی باشد که از پردازنده جدید کوالکام استفاده نماید. البته ممکن است طی روزهای آتی تاریخ عرضه تغییر یابد ولی مطابق با اطلاعات موجود در تاریخ ۲۷ اکتبر، این دستگاه معرفی می شود. معرفی گوشی های پرچمدار شیائومی ۱۴ و ۱۴ Pro، جانشینان شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ پرو، که در دسامبر ۲۰۲۲ به طور رسمی معرفی شدند، خواهد بود.

شیائومی 14 و 14 Pro

گفته می شود دستگاه های شیائومی ۱۴ و ۱۴ Pro با طراحی جدید، دوربین لایکا با سه فاصله کانونی مختلف و MIUI 14 مبتنی بر اندروید ۱۵ عرضه می شود. هر دو مدل قبلاً توسط مقامات مربوطه برای فروش در چین تأیید شده اند و همچنین می توان انتظار پیشرفت هایی را داشت. از نظر نمایشگر، عملکرد دوربین، شارژ سریع، ظرفیت باتری و لرزش موتور. به نظر می رسد که تولید انبوه این دو در حال حاضر آغاز شده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.