آماده سازی صفحه Good Lock سامسونگ برای عرضه Galaxy Ring

آماده سازی صفحه Good Lock سامسونگ برای عرضه Galaxy Ring

در مراسم آنپکد که هفته اخیر برگزار شده بود، سامسونگ از پرچمداران نسل جدید خود رونمایی کرد که دارای قابلیت های جدید و همچنین ویژگی های مثبت نسبت به نسل قبل خود بودند. در کنار این پرچمداران، شاهد معرفی یک محصول دیگر از این شرکت کره‌ای بودیم که می‌تواند نسل جدیدی از گجت های پوشیدنی را رقم بزند.

بر اساس گزارش های به دست آمده، شرکت کره‌ای سامسونگ در نظر دارد، گلکسی رینگ را به عنوان جدیدترین گجت پوشیدنی خود در اواخر سال ۲۰۲۴ روانه بازار کند. هر چند زمان زیادی برای عرضه این گجت در نظر گرفته شده، اما سامسونگ تمام تلاش خود را برای عرضه هر چه بهتر این گجت آماده سازی می‌کند.

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده، سامسونگ در صفحه Good Lock ویجت و تمامی تصاویر مربوط به گلکسی رینگ را در منتشر کرده است که نشان از آماده بودن این برند کره‌ای برای استفاده کاربران از این گجت جذاب خواهد بود. دیگر لوازم بی‌سیم این شرکت در صفحه Good Lock قرار می‌دهد که آیکون های آنها در کنار نام دستگاه نشان داده می‌شود.

صفحه Good Lock سامسونگ برای عرضه Galaxy Ring

در تصاویر منتشر شده، شاهد چنین حالتی هستیم که عنوان گلکسی رینگ نقش بسته و در کنار آن شاهد آیکون گلکسی رینگ هستیم که نشان از آماده شدن سامسونگ برای پشتیبانی تمامی دستگاه های این شرکت از جدیدترین گجت پوشیدنی کره‌ای ها خواهد بود.

تمامی اطلاعات و تصاویر مربوط به این گزارش توسط یک کاربر در شبکه اجتماعی Reddit منتشر شده و به غیر از اطلاعات ذکر شده، هیچگونه گزارشی درمورد این محصول در دسترس نیست. اما همانطور که انتظار می‌رود، سامسونگ برای این محصول از جدیدترین سنسور ها بهره‌ خواهد گرفت که می‌تواند نسل جدید دستگاه های ردیابی سلامت در سال ۲۰۲۴ و آینده باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع sammobile

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.