صفحات محصول گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro همراه با مشخصات دقیق لو رفت

اطلاعات فاش شده در مورد گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro

به تازگی صفحات محصول گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro همراه با مشخصات دقیق لو رفت در نتیجه اطلاعات دقیق در مورد این سری محصولات در دسترس قرار گرفته که در ادامه در اختیارتان قرار خواهیم داد.

گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro

اطلاعات منتشر شده، تصاویر دقیق گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro را نشان می‌دهند و همچنین شاهد مشخصات دقیق دوربین گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro هستیم. طبق این گزارش‌ها در گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro شاهد قابلیت عکاسی فوق عریض با فوکوس خودکار خواهیم بود. ظاهراً پیکسل ۸ می‌تواند تا ۸ برابر Super Res Zoom داشته باشد، در حالی که Pixel 8 Pro از دوربین زوم اپتیکال ۵ برابری خود تا ۳۰ برابر بزرگنمایی استفاده می‌کند.

گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro

همچنین یک اسلاید دقیق از Magic Eraser با قابلیت حذف اشیاء اضافه در کادر یا رفع یک تصویر تار منتشر شده است. در واقع همه این قابلیت‌ها در گوشی‌های پیکسل فعلی ارائه شده است، اما حدس می‌زنیم که این ویژگی‌ها اکنون با سرعت‌ بالاتری ارائه شوند و عملکرد جذاب‌تری داشته باشند.

گوشی Pixel 8 و Pixel 8 Pro

شایان ذکر است که به تازگی تصاویری از Pixel Watch 2 نیز فاش شده و این ساعت با بند فولادی درجه یک ارائه خواهد شد و البته با بند سیلیکونی مدل پایه نیز سازگاری خواهد داشت. در نهایت سری جدید پیکسل ۸ و پیکسل واچ ۲ در تاریخ ۴ اکتبر عرضه خواهند شد.

Pixel Watch 2

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.