شیائومی SU7 با باتری‌های CATL و BYD به چالش‌های بزرگ غلبه می‌کند!

شیائومی SU7 با باتری‌های CATL و BYD به چالش‌های بزرگ غلبه می‌کند!

Xiaomi در تلاش برای رفع موانع تحویل اولین خودروی الکتریکی خود، شیائومی SU7، دست به ابتکاری جدید زده است. این شرکت برای افزایش ظرفیت تولید، اعلام کرده است که مدل پایه این خودرو به طور تصادفی از باتری‌های دو غول صنعت باتری، CATL و BYD، استفاده خواهد کرد.

این اقدام غیرمنتظره، گامی مهم برای شیائومی EV در جهت غلبه بر چالش‌های تولید و پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای خودروی الکتریکی آن‌ها تلقی می‌شود. هدف این برند از تنوع بخشیدن به تامین‌کنندگان باتری، تضمین یک زنجیره تامین پایدار و تسریع در روند تحویل است.

جزئیات جدید در مورد شیائومی SU7 با باتری‌ های CATL و BYD

انتخاب بین باتری‌های CATL و BYD در نسخه پایه شیائومی SU7 ، نشان‌دهنده تعهد شیائومی به ارائه فناوری و عملکرد برتر به مشتریان است. هر دو گزینه باتری، برد قابل توجه ۷۰۰ کیلومتر را طبق استاندارد CLTC ارائه می‌کنند که مسافت کافی برای رانندگی با یک بار شارژ را تضمین می‌کند. علاوه بر این، هر دو باتری از قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند و امکان شارژ مجدد تا ۳۵۰ کیلومتر در ۱۵ دقیقه را فراهم می‌کنند.

شیائومی EV به مشتریان اطمینان داده است که انتخاب تامین کننده باتری هیچ تاثیری بر عملکرد یا برد خودرو نخواهد داشت. این شرکت تأکید می‌کند که هم CATL و هم FinDreams (بازوی تولید باتری BYD) رهبران این صنعت هستند و سلول‌های باتری با کیفیت بالا و قابل اعتماد را ارائه می‌کنند.

شیائومی EV اعلام کرده است که برای ساده‌تر کردن فرآیند تولید، از ژوئن در کارخانه خود به سیستم دو شیفتی روی خواهد آورد. این اقدام، همراه با شبکه گسترده تامین‌کنندگان، باید به این شرکت کمک کند تا تحویل ماهانه را به بیش از ۱۰۰۰۰ واحد افزایش دهد.

شیائومی SU7 که در مارس ۲۰۲۴ رونمایی شد، با ارائه سه نسخه استاندارد، پرو و ​​مکس توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این خودرو با قیمت رقابتی از ۲۱۵۹۰۰ یوان (۲۷۸۰۰ یورو)، طیف وسیعی از گزینه‌ها را برای پاسخگویی به اولویت‌ها و بودجه‌های مختلف مشتریان ارائه می‌دهد.

نسخه استاندارد که در ابتدا با باتری‌های تیغه ای BYD عرضه می‌شد، اکنون از باتری‌های CATL نیز پشتیبانی می‌کند. نسخه پرو به باتری Shenxing CATL مجهز شده است، در حالی که نسخه Max از باتری Qilin CATL بهره می‌برد.

هر نسخه ظرفیت باتری و برد CLTC متفاوتی را ارائه می‌دهد و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا بهترین گزینه را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنند. اقدامات شیائومی نشان‌دهنده تعهد این شرکت به ارائه یک خودروی الکتریکی باکیفیت و قابل‌اعتماد به مشتریان است، در عین حال چالش‌های زنجیره تامین را به طور موثر برطرف می‌کند.

با اتکا به نوآوری و همکاری، شیائومی EV در مسیر تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در بازار خودروهای الکتریکی گام برمی‌دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع arenaev

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.