شیائومی Pad 6 در وب سایت Certification 3C با شارژ سریع ۶۷ واتی ظاهر شد

شیائومی Pad 6 در وب سایت Certification 3C با شارژ سریع ۶۷ واتی ظاهر شد

 

مبتنی بر اطلاعاتی که دریافت شده، Xiaomi حاظر است تا تبلت جدید شیائومی Pad 6 معرفی کند. ممکن است این سری در ماه مارس یا آوریل عرضه شوند،  هر دو مدل دارای تجهیزات متفاوت با یکدیگر خواهند بود. البته قبل از عرضه، یکی از این محصول ها در سایت Certification 3C با جزئیات بحث برانگیزی ظاهر شد.

 

شیائومی Pad 6 در پلتفرم های گوناگونی با شماره مدل ۲۳۰۴۶P50C اخیراً در آزمایشی که توسط آزمایش کننده Makul Sharma انجام شد مشاهده شده است. در این آزمایش از یک آداپتور شارژ با شماره مدل MDY-12-EF استفاده شد که از خروجی های برق ۵V/3A و ۵V-20V/62.A-3.25A پشتیبانی می کند. این نشان دهنده وجود قابلیت شارژ سریع ۶۷ واتی در شیائومی Pad 6 است. اطلاعاتی دیگری که در مورد این محصول دیده شده است در ادامه شرح شده است.

 

شیائومی Pad 6

مشخصات شیائومی Pad 6

بنا بر اطلاعات موجود، شیائومی Pad 6 احتمالاً از چیپست مدیاتک Dimensity 9000 یا Snapdragon 8+ Gen 1 استفاده خواهد کرد. ممکن است این مدل Pro باشد، در حالی که مدل پایه احتمالاً دارای چیپست Snapdragon 870 است.

 

شایعات حاکی از آن است که شیائومی Pad 6 دارای صفحه نمایش به روز شده با وضوح ۲.۸K یا ۳K است که فراتر از صفحه نمایش ۲.۵K سری پد ۵ است. وجود رندر های مهم قبل از معرفی محصول نشان دهنده این است که ماژول دوربین این تبلت نزدیک خواهد بود.

 

شیائومی Pad 6

صفحه نمایش شیائومی Pad 6 می تواند رفرش ریت ۱۲۰ هرتز یا ۱۴۴ هرتز را ارائه دهد و از Dolby Vision و HDR10+ پشتیبانی می کند. در عین حال، باتری باید یک باتری دو سلولی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت و پشتیبانی از شارژ سریع ۶۷ وات دارا می باشد.

 

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.