شیائومی Mi Band 8 بیش از یک مچ بند هوشمند خواهد بود

شیائومی Mi Band 8 بیش از یک مچ بند هوشمند خواهد بود

اخیرا طی اخباری بیان شد که شیائومی Mi Band 8 در هفته آینده عرضه می شود و شرکت Xiaomi ادعا کرد که این دستگاه فراتر از یک مچ بند هوشمند خواهد بود. مبنتی بر این خبر مدیر عامل این شرکت لی جون تیزری را منتشر کرد که در آن نشان می دهد مچ بند می تواند در زندگی روزمره کارایی بیشتری داشته باشد و با هر نوع لوازم جانبی موجود همخوانی دارد.

مشخصات شیائومی Mi Band 8شیائومی Mi Band 8

لی جون اعلام کرد که شیائومی Mi Band 8 حداقل دارای پنج سبک مختلف می باشد که هر کدام از دیگری شیک تر هستند. این مچ بند دارای یک ویژگی بسیار منحصر به فردی است که کاربران می توانند با حداقل سه گیره مختلف برای افزودن ۸ بند آن را به صورت مستقیم روی کفش قرار بدهند. این دستگاه دارای فیس های گوناگونی خواهد بود و کاربر می تواند تم متناسب با سلیقه خود را انتخاب کند.

شیائومی Mi Band 8

شیائومی تصمیم گرفته است تا نسبت به نیاز بازار و محبوبیت پوشیدنی های هوشمند میان کاربران، اقدام به عرضه این محصول با کاربری های متفاوت می کند. مطابق با اخباری که دریافت کردیم شیائومی Mi Band 8 دارای صفحه نمایش AMOLED و AOD 1.62 اینچی و ۱۰۰   نوع مدل ورزشی است. قیمت این محصول ممکن است حدود ۲۵۰ یوان باشد که حدود ۳۵ دلار / ۳۰ یورو خواهد بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.