شگفتی های فناوری با ناتینگ فون ۲a : با قدرت و ظرافت

شگفتی های فناوری با ناتینگ فون ۲a : با قدرت و ظرافت

 

گوشی ناتینگ فون ۲a به زودی عرضه خواهد شد. شرکت Nothing Technology Limited سر انجام سکوت خود را شکست و وجود این گوشی را تایید کرد، در حالی که هنوز تاریخ دقیق عرضه این گوشی اعلام نشده است.

هنوز حرفی از ویژگی ها و فیوچر های این گوشی زده نشده ولی میتوان انتظار داشت که این گوشی برخی از ویژگی های محبوب تلفن هوشمند اصلی ناتینگ فون ۲ را خواهد داشت. این نشان می‌دهد که تلفن جدید ناتینگ ۲a نسخه‌ ای کم‌ رنگتر از نسخه اصلی خواهد بود و همچنین می توانید انتظار داشته باشید قیمتی کمتر از ناتینگ فون ۲ داشته باشد.


حال اگر نگاهی به اطلاعات فاش شده بیندازیم، شایعه شده است که ناتینگ فون ۲a دارای صفحه نمایش OLED با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز است، ویژگی که امروزه معمولا در گوشی های میان رده یافت می شود. اطلاعات فاش شده حاکی از اندازه صفحه نمایش نشان میدهند که این گوشی دارای نمایشگر ۶.۷ اینچی است. و اما چیز هایی که در زیر کاپوت این گوشی ممکن است مشاهده کنیم :

پردازنده  MediaTek Dimensity 7200 ، همراه با ۸ گیگابایت رم معمولی و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی را میتواند باشد. پیش بینی می شود  این گوشی بر روی آخرین سیستم عامل اندروید ۱۴ اجرا شود. زمانی که صحبت از تنظیمات دوربین به میان می آید، شایعات به سیستم دوربین دوگانه ای اشاره می کنند که لنزی با وضوح ۵۰ مگاپیکسلی را دارا میباشد.

 

مقالات مرتبط

 

در گام اخر هم باید بگوییم ناتینگ فون ۲ در هند با قیمت پایه ۴۴۹۹۹ روپیه معرفی شد اما انتظار می‌ رود ناتینگ فون ۲a کمتر از ۴۰۰۰۰ روپیه و در حالت ایده‌ آل باید کمتر از ۳۵۰۰۰ روپیه باشد زیرا باید در نظر داشت ناتینگ فون ۲ در حال حاضر با قیمت پایین‌تر از ۳۶۹۹۹ روپیه به فروش می‌رسد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.