شرکت Nothing کارمندان ارشد OnePlus را برای رونمایی مدل Phone 2 استخدام می کند

شرکت Nothing کارمندان ارشد OnePlus را برای رونمایی مدل Phone 2 استخدام می کند.

در سال ۲۰۲۰، کارل پی یکی از کارمندان ارشد شرکت OnePlus را ترک کرد تا شرکت جدیدی را راه اندازی کند و با محصولات منحصر به فرد و نامی جذاب خود از سایرین متمایز شود. این استارت آپ با نام Nothing شروع شد و تنها با گوشی های هوشمند و هدفون های بی سیم وارد بازار شد. پس از موفقیت Nothing Phone 1، این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه جانشین خود، Phone 2 است. طبق گزارش های اخیر این شرکت طی روندی خواستار استخدام مدیر عامل خود OnePlus کرده است.

Nothing

توضیحاتی در مورد کار Nothing

در این میان رسانه های بسیار زیادی ادعا کردند که، Nothing به رهبری کارل پی برخی از اعضای سطح بالای سابق OnePlus را که نقش کلیدی در ساخت این برند داشتند، استخدام کرده است. این امر برای اطمینان از اینکه Nothing Phone 2 آینده موفقیت آمیز خواهد بود.

همچنین، منابع معتبری در مورد این موضوع چندین بیانه ای به Inverse ارائه کردند که در آنها به وجود بخش بزرگی از تیم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری Nothing شامل کارمندان سابق OnePlus اشاره شده است. به گفته این منابع، ۷۰ درصد از تیم نرم افزاری و ۳۰ درصد از کارکنان سخت افزار از OnePlus هستند.

OnePlus

بر اساس این گزارشات، کایل کیانگ، مدیر ارشد بازاریابی سابق OnePlus، به عنوان  معاون شرکت Nothing استخدام شده است. ظاهرا، او مسئول رونمایی جهانی Nothing Phone 2 را خواهد بود. علاوه بر این، سیستم عامل اصلی این شرکت توسط تیمی از رهبران ارشد نرم افزار OnePlus، از جمله شاوون لیو، یکی از بنیانگذاران اصلی، طراحی شده است.

شاون لیو قبلا مدیر توسعه محصولات موبایل در OnePlus بود و توسعه OxygenOS را رهبری می کرد. حالا او وظیفه دارد تا همان فلسفه طراحی را به Nothing OS بیاورد. دو توسعه‌دهنده سابق نرم‌افزار OnePlus، کوکی خو و سام لی که اکنون به ترتیب مسئول محصولات نرم‌افزاری و نرم‌افزار موبایل در Nothing هستند، نقش کلیدی در طراحی Nothing OS داشتند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.