شرایط فروش فوری و پیش فروش محصولات سایپا در دهه کرامت

شرایط فروش فوری و پیش فروش محصولات سایپا در دهه کرامت

گروه خودروسازی سایپا به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، اقدام به عرضه ۵ محصول خود از طریق طرح های فروش فوری و پیش فروش ویژه متقاضیان عادی، جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودرو های فرسوده نموده است.

شرایط و الزامات طرح
  • زمان ثبت نام: ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ به وقت تهران تا زمان تکمیل ظرفیت.
  • محل ثبت نام: متقاضیان گرامی می بایست صرفا از طریق سامانه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند.

 

طرح های فروش
  • متقاضیان عادی: کلیه افراد حقیقی که واجد شرایط مندرج در بخشنامه مربوطه باشند، می توانند در این طرح نسبت به پیش خرید یا خرید فوری محصولات اقدام نمایند.
  • جوانی جمعیت و حمایت از خانواده: متقاضیانی که دارای حداقل دو فرزند و یا بیشتر باشند، می توانند از مزایای این طرح برای پیش خرید محصولات استفاده نمایند.
  • جایگزینی خودروهای فرسوده: دارندگان خودروهای فرسوده (با حداقل سن فرسودگی ۱۳ سال) می توانند در این طرح نسبت به پیش خرید محصولات اقدام نمایند.

محصولات قابل عرضه

فروش فوری: محصولات زامیاد.
پیش فروش: برخی از محصولات سواری شرکت های سایپا و پارس خودرو.

لازم به ذکر است که گروه خودروسازی سایپا در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده، اقدام به پالایش و راستی آزمایی اطلاعات ثبت نام کنندگان خواهد نمود و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت با شرایط و ضوابط تعیین شده، نسبت به ابطال ثبت نام و برخورد قانونی با متخلفین اقدام خواهد گردید.

امید است با اجرای این طرح، زمینه‌ی دسترسی آسانتر هموطنان گرامی به خودرو های مورد نیازشان فراهم گردد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

منبع tasnimnews

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.