شایعه شده است دکمه کپچر آیفون ۱۶ کنترل زوم را به ارمغان می آورد

دکمه کپچر
شایعه شده است دکمه کپچر آیفون ۱۶ کنترل زوم را به ارمغان می آورد

 

شایعه شده است که اپل دکمه کپچر جدیدی را روی آیفون ۱۶ پرو و ۱۶ پرو مکس خود آورده است که در اوایل ماه جاری شاهد آن بودیم. اکنون، The Information گزارش می دهد که اپل در حال آزمایش دکمه کپچر در کل محدوده آیفون ۱۶ از جمله آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس است و ما همچنین جزئیات بیشتری در مورد عملکرد های اضافی آن دریافت می کنیم.

دکمه کپچر یک دکمه فیزیکی خواهد بود که در سمت راست پایین دستگاه های جدید آیفون ۱۶ قرار دارد و امکان ثبت عکس و فیلم برداری فوری را فراهم می کند. شایعات گذشته حاکی از آن است که این گوشی در کنار قاب گوشی قرار می گیرد و دارای حسگر فورس لمسی برای کنترل لمس و فشار است.

جزئیات جدید این است که نیم فشار را برای فوکوس و فشار کامل را برای گرفتن تصویر یا شروع یک جلسه ضبط ویدیو ارائه می دهد. علاوه بر این، شایعه شده است که اپل ژست‌های حرکتی سوایپ را نیز ارائه می‌کند که امکان کنترل زوم را مستقیماً از دکمه کپچر فراهم می‌کند. این کنترل‌های بزرگ‌نمایی جدید در آیفون ۱۶ پرو کوچک‌تر که شایعه شده است لنز تتراپریسم ۵ برابری را دریافت می‌کند، مفید خواهد بود.

جزئیات جدید این است که نیم فشار را برای فوکوس و فشار کامل را برای گرفتن تصویر یا شروع ضبط ویدیو ارائه می دهد. علاوه بر این، شایعه شده است که اپل ژست‌ های حرکتی سوایپ را نیز ارائه می‌کند که امکان کنترل زوم را مستقیماً از دکمه Capture فراهم می‌کند. این کنترل‌ های بزرگ‌ نمایی جدید در آیفون ۱۶ که شایعه شده است لنز تتراپریسم ۵ برابری را دریافت می‌کند که بسیار مفید خواهد بود.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.