شایعات در مورد اتصال ماهواره‌ای گوشی‌های vivo X100 Pro

اتصال ماهواره‌ای گوشی‌های vivo X100 Pro

به نظر می‌رسد اتصال ماهواره‌ای در گوشی‌های هوشمند قابلیت پیشرفته‌ی بعدی باشد و اکنون گزارش‌ها و شایعات جدید نشان می‌دهد که Vivo X100 Pro آینده ممکن است دارای قابلیت اتصال ماهواره‌ای باشد. وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) اخیراً X100 Pro (شماره مدل V2309A) را تأیید کرده است و یکی از ویژگی‌های جالب‌تر در برگه مشخصات، اتصال ماهواره‌ای دو طرفه است.

بر اساس گزارش جدید، ۰۰ Pro قادر خواهد بود تا متون، تصاویر، صداهای ضبط شده و حتی ویدیوها را در مناطقی بدون اتصال Wi-Fi ارسال و دریافت کند. از سوی دیگر X100 Pro به چیپست مدیاتک Dimensity 9300 و یک تراشه جداگانه Unisoc V8821 مجهز خواهد شد که اتصال ماهواره‌ای را ارائه می‌دهد.

گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که X100 Pro دارای سنسور اصلی ۵۳ مگاپیکسلی خواهد بود. دوربین اصلی با یک لنز پرتره ۵۰ مگاپیکسلی (IMX758) با زوم اپتیکال ۲ برابر و یک ماژول پریسکوپ ۶۴ مگاپیکسلی (OmniVision OV64B) با لنز معادل ۱۰۰ میلی‌متری با پیکسل‌های بومی ۰.۷ میکرومتر و دیافراگم f/2.5 تکمیل می‌شود. در نهایت شایعه شده است که سری vivo X100 ماه آینده با سه عضو از X100 تا X100 Pro+ در چین عرضه خواهد شد.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.