هوش مصنوعی جمینای روی سیستم عامل WearOS بهینه میشه! خداحافظ گوگل Assistant

هوش مصنوعی جمینای روی سیستم عامل WearOS بهینه میشه! خداحافظ گوگل Assistant

گوگل بعد معرفی دستگاه های جدید سامسونگ مثل گلکسی زد فلیپ ۶، زد فولد ۶ و ساعت های هوشمند جدید گلکسی واچ تو مراسم آنپکد ۲۰۲۴، اعلام کرد که داره قابلیت های جدید خودشو روی سیستم عامل WearOS برای این دستگاه ها میاره.

غول دنیای جستجو داره برنامه جمینای برای اندروید رو بروزرسانی می کنه تا برای گوشی های تاشو مناسب تر باشه. حالا با این آپدیت میتونین جمینای رو روی برنامه های دیگه اجرا کنین و از حالت چند صفحه ای استفاده کنین. می تونین گوشه صفحه رو بکشین یا بگین “سلام گوگل” تا جمینی رو اجرا کنین (خداحافظ گوگل Assistant؟).

هوش مصنوعی جمینای روی گوشی های تاشو سامسونگ

نسخه جدید این برنامه برای دستگاه های سامسونگ به شما اجازه میده تا سوال درباره ویدیویی که دارین تو یوتیوب تماشا می کنین بپرسین. این قابلیت ها تو چند ماه آینده روی گوشی های تاشو جدید سامسونگ و سیستم عامل WearOS در دسترس قرار می گیرن.

گوگل اوایل امسال تو مراسم معرفی گلکسی اس ۲۴ سامسونگ از قابلیت “دایره رو برای جستجو” (Circle to Search) رونمایی کرده بود. گوگل اعلام کرده که داره با پشتیبانی از راه حل برای معادلات ریاضی نمادین و اسکن بارکد و کدهای QR، قابلیت های این ویژگی رو بیشتر می کنه. گوگل همچنین گفته که این نسخه جدید از “دایره رو برای جستجو” اواخر امسال روی سیستم عامل WearOS و دستگاه های بیشتری در دسترس قرار می گیره.

قابلیت چند نمای یوتیوب تو ماه می روی گوشی و تبلت های اندروید اومد. این قابلیت به شما اجازه میده تا به طور همزمان تا چهار استریم از یوتیوب تی وی رو تماشا کنین. این قابلیت روی گلکسی زد فولد ۶ پشتیبانی میشه، و مشترکین می تونن ترکیبی از فوتبال، اخبار، هواشناسی و رویدادهای ورزشی همزمان رو انتخاب کنن.

گوگل تو کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O اوایل امسال از Wear OS 5 با بهبود عملکرد و عمر باتری رونمایی کرد. سامسونگ روز چهارشنبه اعلام کرد که گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ اولترا با سیستم عامل WearOS عرضه میشن.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع techcrunch

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.