سونی در تلاش برای همکاری با استودیوهای بازی‌سازی کره‌ای

همکاری سونی با توسعه‌دهندگان بازی

سونی در تلاش برای همکاری با استودیوهای بازی‌سازی کره‌ای

وب سایت تجاری کره جنوبی، MTN گزارش داده که سونی از طریق بخش پلی استیشن خود به دنبال همکاری با توسعه دهندگان بازی و عمدتاً Pearl Abyss است. با تکنودات همراه باشید تا جزییات این خبر را در اختیارتان قرار دهیم.

به گزارش MTN، سونی علاقه‌مند به همکاری در تولید محتوای انحصاری بازی آینده Crimson Desert است. Crimson Desert برای اولین بار در G-Star 2019 در کنار Shadow Arena، PLAN 8 و DokeV معرفی شد.

کای پاول در G-Star 2019، درست ماه‌ها قبل از همه‌گیری کووید، آنجا بود و با جیسون جونگ، تهیه‌کننده اصلی Crimson Desert مصاحبه کرد. در آن زمان، بازی هنوز به عنوان یک MMORPG با نبردهای PvP و PvE در مقیاس بزرگ و البته با تمرکز بیشتر روی روایت شناخته می‌شد.

سونی

در اواخر سال ۲۰۲۰، Pearl Abyss تغییر بزرگی را در مسیر بازی از MMORPG به اکشن/ماجراجویی جهان باز با پشتیبانی چند نفره ایجاد کرد. در آن زمان، توسعه دهندگان قصد داشتند نسخه‌ی نهایی را در سال ۲۰۲۱ منتشر کنند اما این هدف محقق نشد. در واقع، این استودیو کره‌ای، توسعه‌ی نسخه‌ی جدید بازی را در جولای ۲۰۲۱ به طور نامحدود به تعویق انداخت و اعلام کرد که برای ایجاد یک بازی عمیق‌تر و جذاب‌تر، نیاز به زمان بیشتری دارد.

سونی در تلاش برای همکاری با استودیوهای بازی‌سازی کره‌ای : جواب می‌دهد؟

با این حال، توسعه دهندگان گفتند که انتظار دارند توسعه Crimson Desert را در سال جاری تکمیل کنند، به همین دلیل است که سونی ممکن است در این مرحله علاقه‌مند به مشارکت با Pearl Abyss باشد.

سونی در تلاش برای همکاری با استودیوهای بازی‌سازی کره‌ای

در بازی Crimson Desert، بازیکنان می‌توانند حملات علیه هیولاها را از طریق ترکیب‌های مختلف حمله با دیگر گروه‌ها هماهنگ کنند. یکی از مهمترین نکات در مورد Crimson Desert این است که به بازیکنان این شانس را می‌دهد تا بازی را به شیوه خود تجربه کنند. دانش به دست آمده با کاوش در جهان مجازی و تلاش برای به دست آوردن آیتم‌ها و مهارت‌های جدید، تنها تعدادی از جنبه‌های ماجراجویی و اکتشافی این بازی است. در واقع در این بازی، با کاوش در گوشه و کنار جهان چیزهای زیادی به دست خواهید آورد.

Pearl Abyss تنها شرکت کره جنوبی نیست که توسط سونی برای مشارکت مورد توجه قرار گرفته است. سونی برای همکاری به سراغ شرکت‌های دیگری نظیر Neowiz، Com2uS و NCsoft نیز رفته است. در نهایت انتظار داریم که این همکاری‌ها به توسعه‌ی بازی‌های جذاب و حیرت‌انگیزی ختم شود.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.