سونی اکسپریا ۵V سرانجام به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را دریافت کرد!

سونی اکسپریا ۵V سرانجام به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را دریافت کرد!

سونی پس از دو ماه انتظار، بالاخره به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را برای گوشی پرچم‌دار کوچک خود، Xperia 5 V، منتشر کرد. این به‌روزرسانی قبلاً در اوایل نوامبر برای مدل بزرگ‌تر یعنی Xperia 1 V و یک هفته بعد برای مدل میان‌رده Xperia 10 V عرضه شده بود.

سونی اکسپریا 5V

این به‌روزرسانی تمام ویژگی‌های جدید اندروید ۱۴ را به همراه می‌آورد، و علاوه بر آن، موارد زیر را نیز ارائه می‌دهد:

  • چراغ اعلان LED عقب: حالا می‌توانید از فلاش LED پشت گوشی به‌عنوان چراغ اعلان برای اعلان‌ها و زنگ‌ها استفاده کنید.
  • فلش نور صفحه‌نمایش: برای جلب توجه به اعلان‌های مهم، می‌توانید صفحه‌نمایش را نیز در کنار فلاش LED، به صورت چشمک‌زن درآورید.
  • برنامه Find my device: با این برنامه می‌توانید به‌راحتی گوشی خود را در صورت گم شدن یا سرقت ردیابی کنید، آن را قفل کنید و حتی از راه دور محتویات آن را پاک کنید.
  • Nearby Share بهبودیافته: اکنون می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به کابل، فایل‌های خود را از کامپیوتر ویندوزی به گوشی Xperia 5 V منتقل کنید.
  • میان‌برهای قابل‌تنظیم قفل صفحه: حالا می‌توانید میان‌برهای موردعلاقه خود را به صفحه‌قفل اضافه کنید تا دسترسی سریع‌تری به آن‌ها داشته باشید.

سونی اکسپریا 5V

البته توجه داشته باشید که انتشار این به‌روزرسانی به‌صورت مرحله‌ای انجام می‌شود، بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا به همه دستگاه‌ها برسد. برای بررسی اینکه آیا این به‌روزرسانی برای دستگاه شما در دسترس است، می‌توانید به تنظیمات > سیستم > به‌روزرسانی سیستم بروید.

درمجموع، این به‌روزرسانی یک ارتقاء عالی برای Xperia 5 V محسوب می‌شود و ویژگی‌های جدید و بهبودهای عملکردی زیادی را به همراه دارد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.