سری P70 هواوی با تراشه جدید وارد Geekbench شد

سری P70 هواوی با تراشه جدید وارد Geekbench شد

 

سه مدل جدید هواوی که انتظار می‌رود سری P70 باشند، اخیراً با تراشه Kirin ناشناس وارد لیست Geekbench 6 شده‌اند. پس از صدور گواهینامه های شبکه، این مدل های ادعایی در پلت فرم اندازه گیری عملکرد ظاهر شدند.

Geekbench امتیاز های تک و چند هسته‌ای سه گوشی جدید هواوی را با شماره‌های مدل AL10، AL80 و AL00 (که پیش‌بینی می‌شود سری P70 باشد) نشان می‌دهد.

 

هواوی ALT-AL10 که می تواند نسخه پایه P70 باشد در تست تک هسته ای ۱۲۴۳ امتیاز و در تست چند هسته ای ۳۸۴۰ امتیاز کسب می کند.

 

AL80 که گفته می شود P70 Pro نامیده می شود به ترتیب در تست های تک هسته ای و چند هسته ای به امتیاز ۱۳۴۸ و ۴۱۱۴ دست می یابد.

 

سومین مدل گوشی هوشمند Huawei MNA-AL00 است که در تست عملکرد تک هسته ای ۱۷۸۴ امتیاز و در تست چند هسته ای ۴۵۸۹ امتیاز کسب کرد.

 

تراشه Kirin جدید؟

شایان ذکر است که به نظر می رسد دستگاه های هوآوی با شماره مدل AL10 و AL80 از همان چیپست Kirin 9000s موجود در میت ۶۰ پرو با ساختار ۱۲ هسته منطقی استفاده می کنند. آنها همچنین محدوده امتیازی مشابه Geekbench 6 را دارند.

اگرچه سومین گوشی با شماره مدل AL00 (ممکن است P70 Art باشد) از چیپست جدید Kirin استفاده می کند که فرکانس پایه ۲.۰۲ گیگاهرتز و فرکانس هسته بزرگ ۳.۱۵ گیگاهرتز دارد.

  • AL10 و AL80: 4 هسته در ۱.۵۳ گیگاهرتز + ۶ هسته در ۲.۱۵ گیگاهرتز + ۲ هسته در ۲.۶۲ گیگاهرتز
  • AL00: 4 هسته در ۲.۰۲ گیگاهرتز + ۳ هسته در ۲.۷۵ گیگاهرتز + ۱ هسته در ۳.۱۹ گیگاهرتز

اطلاعات کلی نشان می دهد که هواوی احتمالاً از چیپست Kirin جدید برای مدل رده بالای سری P70 با راندمان عملکرد بهبود یافته استفاده می کند. در همین حال، لیست Geekbench سرنخ‌هایی را نشان می‌دهد که سری P بعدی نزدیک به راه‌اندازی شده است.

 

ویژگی‌ های احتمالی
  • ارتباطات ماهواره‌ای: گفته می‌شود که سری P70 از ویژگی‌های ماهواره‌ای ارتقا یافته با ثبات و قابلیت اطمینان بیشتر بهره خواهد برد. این موضوع می‌تواند به کاربران این امکان را بدهد که در مناطقی که به شبکه‌های مخابراتی دسترسی ندارند، با دیگران ارتباط برقرار کنند.
  • دوربین: شایعات حاکی از آن است که دوربین اصلی سری P70 از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی جدید سونی با نام IMX989 استفاده خواهد کرد. این سنسور می‌تواند تصاویر با جزئیات و وضوح بالاتری را ثبت کند.
  • نمایشگر: انتظار می‌رود که سری P70 از نمایشگرهای OLED با نرخ تازه‌سازی بالا (احتمالاً ۱۲۰ هرتز) استفاده کند.
  • باتری: انتظار می‌رود که سری P70 از باتری‌های با ظرفیت بالا (احتمالاً بیش از ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت) استفاده کند.

 

زمان عرضه

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه سری P70 هواوی مشخص نشده است. با این حال، با توجه به حضور این گوشی‌ها در Geekbench، انتظار می‌رود که در ماه‌های آینده شاهد عرضه آنها باشیم.

 

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.