سری گوشی اینفینیکس نوت ۳۰ با دستیار صوتی مجهز به ChatGPT عرضه خواهد شد

محبوبیت بیش از حد ChatGPT میان شرکت های بزرگ دنیا

سری گوشی اینفینیکس نوت ۳۰ با دستیار صوتی مجهز به ChatGPT عرضه خواهد شد

شرکت بزرگ OpenAI در چند ماه اخیر در دنیای تکنولوژی، مخصوصا هوش مصنوعی غوغا به پا کرده و توانسته با معرفی ChatGPT شرکت های زیادی را به چالش بکشد. هر چند این شرکت قدمت زیادی دارد و در گذشته محصولاتی مشابه ChatGPT معرفی کرده بود، اما این بار با نگرش متفاوت و همچنین کارایی بسیار مثبت توانسته قدرت خود را به نمایش بگذارد.

کارآمد بود و همچنین محبوبیت بیش از حد این پروژه، باعث شده تا شرکت های مختلف علاقه زیادی به استفاده از این سیستم در محصولات خود داشته باشند. طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، شرکت چینی اینفینیکس در نظر دارد سری گوشی اینفینیکس نوت ۳۰ را که مجهز به دستیار صوتی اختصاصی است را با بهره‌گیری از ChatGPT معرفی کند.

طبق توییت Ice Universe، شرکت اینفینیکس اولین برندی خواهد بود که از هوش مصنوعی ChatGPT در گوشی های خود استفاده خواهد کرد. پویاسازی فضای دستیار صوتی اینفینیکس به وسیله ChatGPT می‌تواند کیفیت و محبوبیت این دستیار صوتی را افزایش دهد. همچنین می‌تواند یک فضای رقابتی با دیگر دستیار های صوتی ایجاد کند که در صدر آنها شاهد سیری اپل هستیم.

سری گوشی اینفینیکس نوت 30

عملکرد ChatGPT در سری گوشی اینفینیکس نوت ۳۰

دستیار صوتی Folax که انحصارا برای اینفینیکس است، با رونمایی سری نوت ۳۰ مجهز به ChatGPT خواهد شد که تغییر بزرگی برای این سیستم خواهد بود. طبق اطلاعات به دست آمده، سیستم هوش مصنوعی ChatGPT به عنوان یک مولد در دستیار صوتی اینفینیکس مورد استفاده قرار خواهد گرفت. عملکرد این دستیار صوتی مشابه مرورگر بینگ مایکروسافت خواهد بود.

یعنی تمامی سوالاتی که از دستیار صوتی Folax پرسیده خواهد شد، به عنوان یک نمایش ثانویه از اطلاعات دریافت شده از ChatGPT خواهد بود. بازهم این ترفند بسیار جذاب و کارآمد خواهد بود، چون هیچ یک از برند های موبایلی از این قابلیت بهره‌مند نیستند و به نظر می‌رسد در ماه های آینده شاهد ورود دیگر شرکت هایی همچون سامسونگ و شیائومی به این حوزه باشیم.

شرکت اینفینیکس هنوز به طور رسمی وجود این قابلیت را اعلام نکرده اما انتظار می‌رود همزمان با رونمایی سری گوشی اینفینیکس نوت ۳۰ شاهد معرفی این ویژگی باشیم. طبق اعلانیه آخر اینفینیکس، سری گوشی های نوت ۳۰ این شرکت در تاریخ ۱۴ ژوئن معرفی خواهد شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.