سری هواوی Nova 11 در تاریخ ۱۷ آوریل رونمایی خواهد شد

سری هواوی Nova 11 در تاریخ ۱۷ آوریل رونمایی خواهد شد

شرکت بزرگ هواوی در حال آماده شدن برای رونمایی سری جدید گوشی های میان رده خود است که با عنوان نوا ۱۱ عرضه خواهد شد. بر اساس گزارش جدید Classmateguan، عرضه و رونمایی این دستگاه در تاریخ ۱۷ آوریل ۲۰۲۳ انجام خواهد گرفت که دو هفته پس از عرضه سری هواوی P60 انجام خواهد گرفت که نشان از عرضه دستگاه های متنوع توسط هواوی در سال جاری است.

طبق گزارش های به دست آمده، این دستگاه در دو رنگبندی سبز و بنفش مات روانه بازار خواهد شد. ماژول دوربین این گوشی از طراحی بیضی شکل بهره خواهد برد که دارای سه لنز جداگانه است. لنز اصلی دستگاه اندازه بزرگتری نسبت به دیگر لنز های این گوشی خواهد داشت که در مرکز ماژول دوربین قرار خواهد گرفت.

ویژگی های سری هواوی Nova 11

حاشیه های باریک به همراه دوربین سلفی پانچ شکل از مهم ترین فاکتور های طراحی هواوی نوا ۱۱ به شمار می‌رود. فریم گوشی طراحی تخت و شبیه به سری گوشی های آیفون خواهد داشت. بر اساس تصاویر منتشر شده، برآمدگی ماژول دوربین چندان زیاد نخواهد بود.

گزارش های قبلی درمورد این گوشی نشان از بهره‌گیری سنسور ۱۰۸ مگاپیکسل برای نسخه پرو این دستگاه است و برای نسخه استاندارد این گوشی نیز از سنسور ۵۰ مگاپیکسل استفاده خواهد شد. احتمال می‌رود که هواوی قابلیت ارتباط ماهواره‌ای را برای اولین بار در این گوشی میان رده استفاده کند که ارسال و دریافت پیام بدون پوشش شبکه مخابراتی انجام خواهد گرفت.

هواوی هنوز به طور رسمی زمان عرضه و معرفی این دستگاه را مشخص نکرده اما انتظار می‌رود در هفته پیش رو شاهد انتشار اطلاعات مختلف درمورد سری هواوی Nova 11 باشیم. حرکت بازار و همچنین درخواست هایی که از سوی کاربران ارائه می‌شود، باعث شده تا هواوی تعداد دستگاه هایی که در یک سال میلادی معرفی می‌کند را افزایش دهد تا بتواند از این طریق پاسخگوی کاربران خود در سراسر دنیا باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.