اوپو سری فایند X را جهانی کرد، عرضه رنو ۱۲ نزدیک است 

اوپو سری فایند X را جهانی کرد، عرضه رنو ۱۲ نزدیک است 

Oppo در حال گسترش دسترسی جهانی خود به گوشی‌های هوشمند پیشرفته است. این شرکت در یک رویداد اخیر در لندن اعلام کرد که سری فایند X به زودی در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، اوپو تأیید کرد که سری رنو ۱۲ را تا پایان این ماه به طور جهانی عرضه خواهد کرد. این گوشی‌ها که چند هفته پیش در چین رونمایی شدند، شامل رنو ۱۲ و پرو هستند.

هنوز مشخص نیست که آیا مدل‌های جهانی رنو ۱۲ با نسخه‌های چینی یکسان خواهند بود یا خیر، اما این خبر نشان می‌دهد که اوپو در حال افزایش تعهد خود به بازارهای بین‌المللی است.

سری فایند X

تمرکز بر هوش مصنوعی مولد سری فایند X

در همین راستا، اوپو همچنین متعهد شد که تا پایان سال ۲۰۲۴ هوش مصنوعی مولد را به ۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان ارائه دهد. هوش مصنوعی مولد نوعی هوش مصنوعی است که می‌تواند محتوای جدید مانند متن، تصاویر و ویدیو ایجاد کند. این ابتکار بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر اوپو برای نوآوری در فناوری هوش مصنوعی و ارائه تجربیات جدید و هیجان‌انگیز برای کاربران خود است.

سری فایند X

بازگشت سری فایند X

بازگشت سری فایند X به بازارهای جهانی خبر بزرگی برای طرفداران اوپو است. این سری به دلیل طراحی‌های پیشرفته، عملکرد قدرتمند و نوآوری‌های فناورانه شناخته شده است. فایند X7 اولترا که در ژانویه معرفی شد، جدیدترین گوشی هوشمند این سری است و دارای دوربینی منحصر به فرد با پنج لنز است. انتظار می‌رود مدل پایه  فایند X7 که در کنار اولترا معرفی شد، به زودی در بازارهای جهانی عرضه شود.

با عرضه جهانی سری فایند X و رنو ۱۲، اوپو به طور واضح در حال افزایش سهم خود در بازار گوشی‌های هوشمند جهانی است. علاوه بر این، تمرکز این شرکت بر هوش مصنوعی مولد نشان‌دهنده تعهد آن به نوآوری و ارائه تجربیات کاربری جدید و هیجان‌انگیز است.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gsmarena

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.