سری سامسونگ گلکسی S23 با حداقل حافظه ۲۵۶ گیگابایت عرضه خواهد شد

GOODBYE 128G

سری سامسونگ گلکسی S23 با حداقل حافظه ۲۵۶ گیگابایت عرضه خواهد شد

با توجه به اینکه شرکت های تولید کننده موبایل، حافظه داخلی پایه در گوشی های پرچمدار را از ۶۴ گیگابایت حذف کردند و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت را جایگزین آن کردند. حالا گفته می‌شود سامسونگ در نظر دارد، حافظه داخلی نسخه پایه در سری گلکسی S23 را به ۲۵۶ گیگابایت ارتقا دهد.

این تغییر در ساختار حافظه داخلی گوشی های هوشمند، می‌تواند برای کاربرانی که دنبال نهایت قدرت گوشی های پرچمدار هستند، مفید و کاربردی باشد اما برای اکثر کاربران دلخواه نخواهد بود. با افزایش ظرفیت حافظه گوشی های هوشمند، قطعا هزینه آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد و خرید این نوع گوشی های برای اکثر کاربران در دسترس نخواهد بود.

طبق گزارش های به دست آمده، سامسونگ در نظر دارد یک گزینه ذخیره سازی برای مدل S23 و گلکسی S23 پلاس و ۳ گزینه برای نسخه گلکسی S23 اولترا پیاده سازی کند. همانطور که اشاره کردیم، افزایش ناگهانی حافظه داخلی نسخه پایه، باعث افزایش قیمت پایه خواهد بود. این در حالی است که سری گلکسی S22 با قیمت اولیه ۸۸۳ دلار معرفی شد و امسال بعید به نظر می‌رسد که حتی قیمت اولیه نزدیک به این رقم باشد.

اوایل امروز گزارشی دیگر درمورد رنگبندی سری گلکسی S23 منتشر شد که نشان می‌دهد این مجموعه فاقد رنگبندی سفید خواهد بود و بجای آن شاهد استفاده از رنگ های مشکی، سبز، آبی روشن و کرمی خواهیم بود. همچنین گفته می‌شود، سیستم مدیریت حرارتی قدرتمند برای این سری در نظر گرفته شده است که در نسل قبل یک مشکل اساسی بود. علاوه بر آن، لگ زدن بیش از حد در بخش گرافیکی در سری S23 به طور کامل رفع خواهد شد.

ناگفته نماند، پرچمداران سال ۲۰۲۳ سامسونگ در اواخر همین ماه میلادی رونمایی خواهند شد و به احتمال زیاد دارای سه نسخه گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس به همراه گلکسی S23 اولترا خواهند بود. رابط کاربری جدید One UI 5.1 به همراه لپتاپ سامسونگ گلکسی بوک، جدیدترین محصولاتی هستند که در تاریخ احتمالی ۱ فوریه از سوی برند کره‌ای معرفی خواهند شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.