سری جدید Xbox Series S همراه با فضای ذخیره سازی بیشتر معرفی شد

سری جدید Xbox Series S همراه با فضای ذخیره سازی بیشتر معرفی شد

اخیرا شرکت Microsoft یک نسخه ارتقا یافته از سری Xbox Series S را معرفی کرد که در این کنسول حس گیمینگ بازی های دیجیتال به شکل قابل توجهی تغییر داده شده است. علاقه مندان به این دستگاه می توانند با ۳۵۰ دلار، آن را تهیه نمایند و همراه با ظرفیت ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی فوق العاده از این کنسول استفاده نمایند. نکته قابل توجه این سری افزایش حافظه خود دستگاه بود که دو برابر ظرفیت ذخیره سازی مدل قبلی یعنی ۵۱۲ گیگابایت می باشد.

Xbox Series S

مشخصات Xbox Series S 

Xbox Series S جدید فقط دارای نسخه دیجیتال است، همه بازی ها کاملا باید روی هارد دیسک داخلی باشند. در گذشته به سختی امکان ذخیره سه یا چهار بازی AAA تنها با ۵۱۲ گیگابایت وجود داشت، در حالی که آخرین نسخه Starfield Bethesda به ۱۳۰ گیگابایت نیاز داشت. در حال حاضر، هارد دیسک ۱ ترابایتی سری S وجود دارد که می توانید حدود هفت یا هشت بازی سطح بالا را به همراه چند بازی مستقل کوچکتر استفاده کنید البته می توانید یک هارد اکسترنال دیگری نیز در کنار این کنسول به کار ببرید.

سری جدید این کنسول اکنون شامل طیف وسیعی از مواد ساخته شده از رزین بازیافتی (PCR) بوده و دارای یک رنگ بسیار خاص به نام Carbon Black است. این طراحی بیشتر برای حفاظت از محیط زیست و رعایت قوانین محیطی تشکیل شده است.

Xbox Series S

نکته دیگری در مورد خرید دستگاه های Xbox، وجود شباهت های طراحی در سری های  S و X است ک، با کمی بررسی می توان تفاوت میان این دو دستگاه را فهمید. در اصل سری S پسر عموی ارزان‌تر سری X است، و دیسک درایو ندارد و برای رزولوشن های کمتر (۱۰۸۰p یا ۱۴۴۰p) نسبت به قابلیت های ۴K سری X طراحی شده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.