ساندبار S120 و Mivi Fort S80 در هند عرضه شدند

ساندبار S120 و Mivi Fort S80 در هند عرضه شدند

شرکت Mivi، یکی از برندهای تخصصی در حوزه تکنولوژی واقع در هند است که به تازگی سری جدیدی از محصولات صوتی خود را معرفی کرده است. این ساندبار شامل دو مدل مختلف S120 و Mivi Fort S80 می باشد.

S120 و Mivi Fort S80

مشخصات S120 و Mivi Fort S80

Mivi Fort S80 دارای توان خروجی RMS 80 وات است و دارای بلوتوث نسخه ۵.۱ برای پخش موسیقی بی سیم در محدوده ۱۰ متری است. همچنین، این دستگاه دارای پیکربندی ۲.۲ کاناله، با ۲ بلندگوی داخلی کامل و ۲ ساب ووفر خارجی می باشد. این ساندبار به همراه چندین گزینه اتصال از جمله ورودی USB، بلوتوث، کواکسیال و AUX ارائه می شود. پانل جلویی فلزی ممتاز، روکش مات و پنل های جانبی طراحی فیبر کربن ظاهری شیک به آن بخشیده است.

از سوی دیگر، ساندبار Mivi Fort S120 دارای قدرت خروجی RMS بالاتری معادل ۱۲۰ وات می باشد و همان نسخه بلوتوث و برد بی‌سیم S80 را پشتیبانی می‌کند. مانند همتای خود، دارای راه اندازی ۲.۲ کانال با ۲ بلندگوی داخلی و ۲ ساب ووفر خارجی است. با این حال، این محصول گزینه های اتصال اضافی از جمله ورودی USB، بلوتوث، کواکسیال، HDMI و AUX را ارائه می دهد. مانند سری مشابه، برای کنترل آسان، از راه دور نیز دسترسی دارد.

S120 و Mivi Fort S80

قیمت و در دسترس بودن S120 و Mivi Fort S80

ساندبار Mivi Fort S80 با قیمت ۴۹۹۹ روپیه ارائه می شود، در حالی که مدل Mivi Fort S120 با قیمت بالاتر ۶۴۹۹ روپیه عرضه می شود. هر دو مدل در رنگ های مشکی و نقره ای عرضه خواهند شد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.