سامسونگ S24 و S24+ ارزان تر خواهند بود!

طراحی مشابه نسل قبل اما با پردازنده متفاوت...

سامسونگ S24 و S24+ ارزان تر خواهند بود!

انتظار می‌رود سری سامسونگ S24، شامل S24، S24+ و S24 Ultra را در ۱۷ ژانویه معرفی کند. طبق افشاگری‌های منتشر شده در اوایل این ماه، طراحی این گوشی‌ها نسبت به نسل قبل تغییر زیادی نکرده اما پردازنده آنها عملکرد بهتری خواهد داشت.

حال، گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد قیمت Galaxy S24 و Galaxy S24+ را در اروپا کاهش دهد. همچنین، گفته می‌شود که این گوشی‌ها در آمریکای شمالی تنها با پردازنده‌ی Snapdragon ۸ Gen ۳ عرضه خواهند شد.

سامسونگ S24

آخرین گزارش منتشر شده از هلند نشان می‌دهد مدل‌های S24 و S24+ اندکی ارزان‌تر خواهند بود. در عین حال، یک برگه اطلاعات فنی احتمالاً فاش شده حاکی از آن است که این دو پرچم‌دار غیر Ultra فقط در آمریکا و کانادا با پردازنده Snapdragon ۸ Gen 3 عرضه خواهند شد و سایر بازارها همچنان از Exynos 2400 استفاده خواهند کرد..

در بحث قیمت، شاید Galaxy S24 و S24+ کمی ارزان‌تر از قیمت‌گذاری اولیه Galaxy S23 باشند، اما قیمت مدل Ultra نسبتاً ثابت خواهد ماند. ممکن است بسته به نرخ ارز، مقررات محلی و کمپین‌های فروش، قیمت‌ها در کشورهای مختلف اتحادیه اروپا کمی متفاوت باشند.

همچنین انتظار می‌رود رویداد Galaxy Unpacked ماه آینده سکوی پرتاب One UI 6.1 باشد. این رابط کاربری به طور پیش فرض با سری Galaxy S24 عرضه خواهد شد و ویژگی‌های هوش مصنوعی برای محافظت از باتری و برقراری تماس‌های واضح‌تر با رونویسی زنده به همراه خواهد داشت.

سامسونگ S24

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.