سامسونگ Galexy Watch 6 به چیپست جدید و عملکرد بهتر مجهز می شود

سامسونگ Galexy Watch 6 به چیپست جدید و عملکرد بهتر مجهز می شود

اخیرا مطابق با اخباری که منتشر شد شرکت Samsung اعلام کرد که در حاظر آماده شده است تا سری جدید سامسونگ Galexy Watch 6 بعد از مدت ها معرفی کند و قابلیت قاب چرخشی قبل از این مدل در گلکسی واچ ۴ کلاسیک استفاده شده بود در این نسل نیز اضافه می شود.

سامسونگ Galexy Watch 6

مشخصات سامسونگ Galexy Watch 6

طبق اطلاعات جدید، سامسونگ Galexy Watch 6 از چیپست جدیدی به نام Exynos W980 بهره می برد. انتظار می‌رود که این دستگاه بیش از ۱۰ درصد سریع‌تر از Exynos W920 باشد که پیش از این در مدل های  Galaxy Watch4 و Galaxy Watch5 استفاده شده بود.

وجود یک پردازنده بهبودیافته قطعاً مزیت بسیار بالایی را دارد، به خصوص با توجه به اینکه کاربران زیادی که از Galaxy Watch5 در سال گذشته استفاده کرده بودند ادعا می گردند که در مقایسه با مدل قبلی یعنی Galaxy Watch4 چندان تفاوت بزرگی نمی بینند و همانند گذشته یک ساعت هوشمند مشابه را خریداری کردند.

همچنین، شرکت سامسونگ بیان کرد که پردازنده اگزینوس W980 جدید در سامسونگ Galexy Watch 6 با یک فرآیند ۵ نانومتری ساخته می شود و این تغییر در فرآیند می‌تواند منجر به بهبود عمر باتری برای دستگاه ها شود.

سامسونگ Galexy Watch 6

سامسونگ Galexy Watch 6 مطابق با مشخصات منتشر شده دارای صفحه نمایش بزرگتر و رزولوشن بالاتر، حاشیه های نازک تر و باتری های با ظرفیت بالاتر است. این موارد نکات خوبی برای کاربران محسوب می شوند، مخصوصاً برای کسانی که به دنبال ارتقاء از نسل Galaxy Watch4 هستند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.