سامسونگ Galaxy Z Fold5 و Z Flip5 در Geekbench با پردازنده SnapDragon 8 Gen 2 دیده شد

سامسونگ Galaxy Z Fold5 و Z Flip5 در Geekbench با پردازنده SnapDragon 8 Gen 2 دیده شد

به تازگی مدل‌های جدید از Samsung مانند Galaxy Z Fold5 و Galaxy Z Flip5 در بستر سایت Geekbench دیده شده است و ادعا شده است که هر دو دستگاه دارای پردازنده Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 هستند. این چیسپت همانند مدل موجود در سری گلکسی S23 است و در مقایسه با چیپست معمولی این سری، هسته های CPU و GPU نسبتا بیشتری را خواهد داشت.

سامسونگ Galaxy Z Fold5 و Z Flip5

مشخصات سامسونگ Galaxy Z Fold5

Samsung Galaxy Z Fold5 (SM-F946U) در طول تست های انجام شده تک هسته ای ۲۰۳۰ امتیاز و در تست چند هسته ای ۵۲۱۳ امتیاز کسب کرد. این امتیازات نسبت به گوشی های سری گلکسی اس ۲۳ بالاتر بوده و به ترتیب حدود ۱۵۰۰ و ۴۹۰۰ امتیاز هستند. Z Fold5 تست شده دارای ۱۲ گیگابایت رم بوده و  با سیستم عامل اندروید ۱۳ را عرضه خواهد شد.

سامسونگ Galaxy Z Fold5 و Z Flip5

مشخصات سامسونگ Galaxy Z Flip5

Samsung Galaxy Z Flip5 (SM-F731U) نیز همانند مدل بالاتر خود دارای چیپست مشابه است و در تست های انجام شده مشخصاتی چون ۲۰۳۰ نقطه تک هسته ای و ۵۲۱۳ نقطه چند هسته ای را ارائه کرده است. با توجه به اطلاعاتی که از لیست منابع منتشر شده است، این دستگاه به ۸ گیگابایت رم مجهز خواهد شد، و با اندروید ۱۳ ارائه خواهد شد. انتظار می رود که سامسونگ در ماه آگوست محصول جدید از سری گوشی های پرچمدار خود را عرضه کند.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.