سامسونگ Galaxy Tab S9 FE با باتری ۹۸۰۰ میلی آمپر عرضه می شود

 سامسونگ Galaxy Tab S9 FE با باتری ۹۸۰۰ میلی آمپر عرضه می شود

اخیرا طی رویدادی شرکت Samsung بیان کرد که در حال حاظر آماده شده است تا یکی از محصولات جدید و خاص خود به نام سامسونگ Galaxy Tab S9 FE را معرفی کند، ولی متاسفانه اطلاعات و مشخصات کمی در مورد این دستگاه منتشر شده است. به گفته منابع رگولاتور تایلند NBTC، این دستگاه دارای باتری ۹۸۰۰ میلی آمپر ساعتی است که کمی کوچکتر از تبلت ۱۲.۴ اینچی قبلی این سری است.

 سامسونگ Galaxy Tab S9 FE

مشخصات احتمالی سامسونگ Galaxy Tab S9 FE

به تازگی این شرکت اعلام کرد که سامسونگ Galaxy Tab S9 FE را در چهار رنگ نعنایی، اسطوخودوس، خاکستری گرافیتی و نقره ای عرضه خواهد کرد. باتری این دستگاه از شارژ ۴۵ واتی پشتیبانی می کند، اما به دلیل سنت های جدید سامسونگ ممکن است این دستگاه نیز بدون آداپتور عرضه شود. با توجه به روند فعلی، کسانی که بتوانند شارژر را دریافت کنند خوش شانس خواهند بود.

 سامسونگ Galaxy Tab S9 FE

سامسونگ Galaxy Tab S9 FE همچنین در کره جنوبی با شش شماره مدل مختلف گواهینامه دریافت کرد. لایسنس اصلی فقط برای نسخه های دارای فقط Wi-Fi یا Wi-Fi + 5G هستند، اما لیست ها دوباره ظرفیت باتری و سرعت شارژ را تأیید کردند. هر دو تبلت در شرف معرفی هستند، اما سامسونگ در مورد زمانی که آنها در دسترس خواهند بود اطلاعاتی منتشر نکرده است.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.