سامسونگ Galaxy S24 Ultra ممکن است دارای نرخ رفرش ۱۴۴ هرتز باشد

 سامسونگ Galaxy S24 Ultra ممکن است دارای نرخ رفرش ۱۴۴ هرتز باشد

Samsung در حاظر آماده شده است تا پرچمدار جدیدی را در بخش گیمینگ گوشی های هوشمند خود را با سامسونگ Galaxy S24 Ultra عرضه کند. این شرکت در نظر دارد سال آینده نمایشگری با نرخ به روز رسانی ۱۴۴ هرتزی را در دستگاه پرچمدار به کار ببرد و آن را به اولین دستگاه این شرکت تبدیل می کند که چنین رفرش ریت را دارد.

سامسونگ Galaxy S24 Ultra

مشخصات احتمالی سامسونگ Galaxy S24 Ultra

صفحه نمایشی با رفرش ریت ۱۴۴ هرتز انیمیشن های روانی را به خصوص برای گیمرها ارائه خواهد داد و می تواند عملیات های سنگین و کاربردی در صفحه نمایش را با سرعت بالا همراه با حفظ عملکرد مدیریت کند. گوشی‌های هوشمندی که در بازار وجود دارند گاهی با نرخ تازه‌سازی سریع عرضه شده‌اند،  که برخی از دستگاه‌ها حتی از رفرش ریت ۲۴۰ هرتزی نیز برخوردار هستند.

مطابق با اطلاعات دریافتی، سامسونگ Galaxy S24 Ultra ممکن است دارای اتصال ماهواره ای مشابه اپل و هواوی در حال حاضر داشته باشد. سامسونگ هنوز این ویژگی در این سری تایید نکرده است، ولی رئیس بخش تجربه موبایل این شرکت بیان کرده است که به طور جدی در حال کار روی این ویژگی هستند.

جدا از این اطلاعات، طبق خبری که دریافت شده انتظار می رود تا سامسونگ Galaxy S24 Ultra با یکی از بهترین و جدید ترین پردازنده های دنیا اسنپدراگون ۸ نسل ۳ نیز عرضه شود که برای بسیاری از کاربران قابل توجه بود. در حال حاظر هسته‌های CPU X-4 این پردازنده تا ۱۵ درصد سریع‌تر از هسته‌های X-3 مورد استفاده در اسنپدراگون ۸ نسل ۲ کار می‌کنند و آن را به سریع‌ترین پردازنده در سری ۲۰۲۴ تبدیل می‌کند.

سامسونگ Galaxy S24 Ultra

همچنین در بخش دوربین نیز بحث های زیادی درباره بهبود و تقویت دوربین سامسونگ Galaxy S24 Ultra همراه با سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی برای دوربین اصلی و قابلیت‌های زوم بهبود یافته برای دوربین تله‌فوتو وجود دارد. در حال حاضر تمامی این اطلاعات در حد شایعه هستند و تا زمانی که سری گلکسی اس ۲۴ عرضه نشود، نمی توان این اطلاعات را تایید کرد.

اگرچه هیچ خبری در مورد این گوشی  وجود ندارد، ولی گمانه زنی های بسیاری در مورد سری گلکسی اس ۲۴ در حال شکل گیری است و   مصرف کنندگان زیادی پیش بینی می کنند که سامسونگ از چه تکنولوژی ها و فناوری هایی در این سری به کار خواهد برد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.