سامسونگ Galaxy S24 Ultra با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی عرضه می شود

سامسونگ Galaxy S24 Ultra با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی عرضه می شود

مطابق با اطلاعات موجود ممکن است پرچمدار بعدی شرکت Samsung در ژانویه سال آینده عرضه شود. مثل همیشه، سامسونگ Galaxy S24 Ultra در کانون توجه قرار دارد. انتظار می رود این گوشی هوشمند با یک سیستم دوربین خاص، احتمالا با سنسور دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی جدید عرضه شود.

سامسونگ Galaxy S24 Ultra

اطلاعات شایعه شده در مورد سامسونگ Galaxy S24 Ultra

کاربری با نام Tipster Itnyang، که حساب کاربری او در Twitter/X به شکل ناگهانی پاک شد، ادعا کرده بود که سامسونگ Galaxy S24 Ultra از یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی با زوم ۵ برابر استفاده می کند. در ادامه بیان کرد که  این شرکت در ابتدا قصد داشت از یک سنسور ۵۰ مگاپیکسلی با قابلیت زوم ۱۰ برابر استفاده کند، اما به دلیل نگرانی های مربوط به کیفیت تصویر، این طرح را رها کرد.

همچنین، کاربری دیگری به نام Ice Universe نیز به تازگی ادعا کرده است که این گوشی همچنان دارای یک گوشی با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۳ برابر می باشد. علاوه براین، این سنسور ۱/۲.۵۲ اینچی است که بزرگتر از سنسور ۱/۳.۵۲ اینچی استفاده شده در تلفن دوربین ۱۰ مگاپیکسلی Galaxy S23 Ultra است. همین در ادامه بیان کرد که این دستگاه از سنسور دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی ISOCELL HP2SX استفاده خواهد کرد که نسخه بهبودیافته ای از ISOCELL HP2 مورد استفاده در گلکسی اس ۲۳ اولترا است. بر اساس گزارش ها، نسبت نوری آن ۰.۷۶۹۲ اینچ و اندازه پیکسل مجزا ۰.۷ میکرومتر است.

سامسونگ Galaxy S24 Ultra

جدا از هرگونه اطلاعاتی ممکن است ویژگی های بسیار منحصر به فردی در سری جدید سامسونگ Galaxy S24 Ultra دیده شود، و گفته می شود که این گوشی پیشرفت های سخت افزاری دیگری را نیز به همراه خواهد داشت. برای اولین بار، انتظار می رود که این محصول دارای یک قاب تیتانیومی، یک پنل OLED روشن و یک پردازنده سریع باشد که می تواند Exynos 2400 یا Snapdragon 8 Gen 3 باشد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.