سامسونگ گلکسی A35 5G گواهی FCC را دریافت کرد

سامسونگ گلکسی A35 5G
سامسونگ گلکسی A35 5G گواهی FCC را دریافت کرد

 

سامسونگ گلکسی A35 5G گواهینامه جدیدی را دریافت کرده است. این در وب سایت FCC مشاهده شده است که برخی از جزئیات کلیدی را فاش می کند. این لیست همچنین به عرضه قریب الوقوع گوشی هوشمند اشاره می کند. سامسونگ گلکسی A35 5G اخیرا در پایگاه داده Geekbench مشاهده شده است. در گذشته در رندرهای لو رفته ظاهر شده است. انتظار می رود این گوشی هوشمند به عنوان جانشین گلکسی A34 5G سال گذشته وارد بازار شود.

گواهی FCC جزئیات بیشتری از Samsung Galaxy A35 5G را فاش نمی کند. می‌توان انتظار داشت که این گوشی هوشمند در هفته‌های آینده گواهی‌های بیشتری را دریافت کند. طبق اطلاعات پایگاه داده Geekbench، این دستگاه از پردازنده Exynos 1380 پشتیبانی می کند. این دستگاه دارای ۶ گیگابایت رم داخلی است و با سیستم عامل اندروید ۱۴ در جعبه عرضه می شود.

رندرهای فاش شده از سامسونگ گلکسی A35 5G نشان می دهد که این گوشی دارای قاب تخت با یک جزیره کلیدی در سمت راست است. این دوربین دارای سه سنسور دوربین به صورت عمودی است. ظاهراً این گوشی هوشمند دارای یک صفحه نمایش ۶.۶ اینچی با سوراخ پانچ با حداقل حاشیه است. طبق گزارشی که در اوایل ماه جاری منتشر شد، سامسونگ گلکسی A35 5G در سه ماهه دوم سال جاری در کنار گلکسی A55 وارد بازار خواهد شد.

 

 __ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

 

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.