سامسونگ گلکسی A35 5G با طراحی مشابه پرچمدار: زیبایی و کارایی در هم آمیخته

سامسونگ گلکسی A35 5G با طراحی مشابه پرچمدار: زیبایی و کارایی در هم آمیخته

به تازگی طی اخباری که از منابع موجود در سایت های جهانی ادعا شد که محصول جدید شرکت Samsung یعنی سامسونگ گلکسی A35 5G دارای سه دوربین پشتی و ظاهری کلی شبیه به A55 5G یا حتی S24 دارد. قبلا نیز این خبر وجود داشت که محصولات جدید این شرکت کاملا شبیه یکدیگر خواهند بود.

سامسونگ گلکسی A35 5G

اطلاعات جدید در مورد طراحی سامسونگ گلکسی A35 5G

اولین تصاویر این دستگاه توسط آژانس ملی تحقیقات رادیویی (NRRA) در کره جنوبی منتشر شده است. به تازگی نیز این محصول به همراه A55 5G در صفحات پشتیبانی سامسونگ واقع در امارات دیده شدند، در این سایت به ترتیب شماره مدل SM-A356E/DS و SM-A556E/DS کاملا قابل مشاهده بود. اما حال منابع TENAA عکس های مرتبط با طراحی اصلی این دستگاه منتشر کرده است که به گفته بعضی کارشناسان این تصاویر می تواند مشابه مدل Galaxy C55 نیز باشد.

همانطور که بیان شد سیاست طراحی سامسونگ به شکلی است که حتی جدیدترین محصول آن یعنی سامسونگ گلکسی A35 5G تفاوتی با پرچمدار نداشته باشد. در بخش اول دوربین ها دارای سه دوربین پشتی عمودی با لنزهای جداگانه هستند. علاوه بر این، فلاش LED این دستگاه بین دوربین اول و میانی در سمت راست لنز دوربین قرار داده شده است.

سامسونگ گلکسی A35 5G

همچنین، یک عکس جدید از منابع NRRA نشان می دهد که یک ویژگی مشترک به نام جزیره کلید وجود دارد که بین همه مدل های سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته است. انتظار می‌رود گلکسی سامسونگ گلکسی A35 5G با پردازنده اگزینوس ۱۳۸۰ عرضه شود که می‌تواند عملکرد قابل‌توجهی را نسبت به چیپست نسخه ۱۰۸۰ که گلکسی A34 را در کارهای بهینه‌سازی چند هسته‌ای قدرت می‌دهد، افزایش دهد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

منبع Notebookcheck

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.