آبروریزی دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد ۶: همان آش، همان کاسه؟

آبروریزی دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد ۶: همان آش، همان کاسه؟

شایعات نگران‌کننده‌ای حول دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد ۶، پرچمدار آینده Samsung در حال شکل‌گیری است. بر اساس افشاگری از Ice Universe، منبعی که معمولاً قابل اعتماد است، به نظر می‌رسد که سامسونگ هیچ ارتقای قابل توجهی برای سیستم دوربین این گوشی تاشو در نظر نگرفته است.

مشخصات تکراری دوربین

طبق این افشاگری، تمام مشخصات دوربین سامسونگ گلکسی زد فولد ۶، از جمله دوربین سلفی، دوربین‌های اصلی، دوربین زیر نمایشگر و دیافراگم‌ها، دقیقاً مشابه فولد ۵ و در نتیجه فولد ۴ هستند. این موضوع به معنای استفاده از همان سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.8، لنز تله‌فوتو ۱۰ مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.4 و زوم اپتیکال ۳ برابر، و لنز اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.2 و میدان دید ۱۲۳ درجه خواهد بود. انتظار می‌رود که لرزش‌گیر اپتیکال تصویر (OIS) برای لنزهای اصلی و تله‌فوتو وجود داشته باشد.

سامسونگ گلکسی زد فولد 6

این سکون در ارتقای دوربین، در حالی که رقبای چینی مانند ویوو و اوپو به طور مداوم پیشرفت‌های چشمگیری را به نمایش می‌گذارند، می‌تواند ناامیدکننده باشد. به عنوان مثال، جدیدترین گوشی تاشوی ویوو X فولد ۳ پرو، با وجود باتری ۵۷۰۰ میلی‌آمپر ساعتی که از بسیاری از گوشی‌های غیر تاشو مانند آیفون ۱۵ پرو مکس بزرگتر است، با وزن تنها ۲۳۶ گرم، عنوان سبک‌ترین گوشی تاشو جهان را به خود اختصاص داده است.

پسرفت در مقابل پیشرفت

در مقابل، سامسونگ در بروزرسانی‌های سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ بسیار محتاطانه عمل کرده و فقط به ارتقاهای جزئی و مورد انتظار مانند پردازنده جدید بسنده کرده است.

سامسونگ گلکسی زد فولد 6

با این حال، امیدواری‌هایی برای تغییرات در طراحی سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ وجود دارد. طبق گزارش‌ها، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از نمایشگر پوششی گسترده‌تر است تا در حالت بسته، شباهت بیشتری به یک گوشی معمولی داشته باشد. با وجود این احتمال، تاکنون هیچ خبر و یا شایعه‌ای مبنی بر ارتقای قابل توجه یا نوآوری در بخش دوربین این گوشی تاشو به گوش نرسیده است.

زمان عرضه این مدل نزدیک است و باید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ در نهایت تصمیمی برای ارتقای دوربین این گوشی خواهد گرفت یا خیر.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع gizmochina

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.