سامسونگ گلکسی اس ۲۵ با نمایشگر بزرگتر ۶.۳۶ اینچی عرضه خواهد شد

سامسونگ گلکسی اس ۲۵ با نمایشگر بزرگتر ۶.۳۶ اینچی عرضه خواهد شد

 

اخبار جدیدی از سری سامسونگ گلکسی اس ۲۵ منتشر شده است، ۱۰ ماه قبل از عرضه رسمی این گوشی ها. این اطلاعات نشان می‌دهد که مدل‌های پایه گلکسی اس ۲۵ و گلکسی اس ۲۵ پلاس از سنسور های دوربین سونی استفاده خواهند کرد و گلکسی اس ۲۵ اولترا ممکن است به لنز ۱ اینچی مجهز شود.

یکی از جالب‌ترین اطلاعات جدید مربوط به اندازه صفحه نمایش گلکسی اس ۲۵ پایه است. طبق یک پست در Naver، این گوشی با صفحه نمایش ۶.۳۶ اینچی عرضه خواهد شد. این در حالی است که گلکسی اس ۲۴ دارای صفحه نمایش ۶.۲ اینچی است.

اگر این خبر صحت داشته باشد، به معنای پایان گوشی‌ های هوشمند جمع و جور خواهد بود. ایسوس، یکی از معدود شرکت‌هایی که هنوز گوشی‌های جمع و جور را تولید می‌کرد، اخیرا ZenFone 11 Ultra را با صفحه نمایش بزرگتر عرضه کرده است. همچنین شایعه شده است که آیفون SE 4 از شاسی آیفون ۱۳ استفاده خواهد کرد که بزرگتر از مدل‌های قبلی SE است.

با افزایش اندازه صفحه نمایش، انتظار می‌رود که وضوح صفحه نمایش و ظرفیت باتری نیز افزایش یابد. در بررسی گلکسی اس ۲۴، مشخص شد که عمر باتری این گوشی در حالت آماده به کار چندان خوب نیست. صفحه نمایش بزرگتر می‌تواند این مشکل را تشدید کند.

عملکرد نسل بعدی تراشه Exynos 2500 نیز از نکات قابل توجه است. اگر این تراشه به اندازه Exynos 2400 قدرتمند باشد، می‌تواند به بهبود عمر باتری و عملکرد کلی گلکسی اس ۲۵ کمک کند.

بهترین پردازنده های موبایل در سال ۲۰۲۴: راهنمای انتخابی هوشمندانه

 


هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه سری گلکسی اس ۲۵ اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که این گوشی‌ها در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه شوند. همراه ما اخبار و شایعات آینده را دنبال کنید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

 

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.