سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا با دوربین تله فوتو ۵۰ مگاپیکسلی ۳x

شایعات جدید سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا

سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا با دوربین تله فوتو ۵۰ مگاپیکسلی ۳x

همانطور که می‌دانید، سامسونگ گلکسی اس ۲۳ اولترا (Samsung Galaxy S23 Ultra) با یک دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی ۳x عرضه شده است. از سوی دیگر شایعه شده که گلکسی اس ۲۴ اولترا سال آینده با یک دوربین ۵ برابری جایگزین خواهد شد. با تکنودات همراه باشید تا جزییات بیشتر را در مورد این خبر در اختیارتان قرار دهیم.

طبق شایعات منتشر شده از سوی Ice Universe، سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا دارای یک سنسور تله فوتو ۵۰ مگاپیکسلی ۳x خواهد بود که اگر این شایعه درست باشد، از نظر وضوح نسبت به تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی ۳x ارتقاء قابل توجهی خواهد داشت.

همچنین شایعه شده است که سامسونگ از همان سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی S23 Ultra در S24 Ultra استفاده خواهد کرد. همچنین انتظار می‌رود که واحد پریسکوپ ۱۰x با پیشرفت‌های جزئی همراه باشد، اما مشخص نیست که آیا ارتقایی برای واحد اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی وجود دارد یا خیر.

در مورد دوربین جلو نیز شایعه شده است که سامسونگ، به استفاده از همان دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی سری S23 در سری S24 استفاده خواهد کرد. با این حال، انتظار داریم که سامسونگ بهینه‌سازی‌هایی را در سطح نرم افزار برای عکس‌های سلفی و تماس‌های ویدیویی ارائه دهد.

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.