ساعت هوشمند آنر بند ۹ به‌زودی عرضه می‌شود: فناوری های خاص

ساعت هوشمند آنر بند ۹ به‌زودی عرضه می‌شود: فناوری های خاص

طی رویدادهای اخیر که برای بسیاری از شرکت ها روند پیشرفته‌ای را به همراه داشت، برند Honor نیز در حال توسعه حوزه محصولات خود می باشد. بر اساس یک اطلاعات منتشر شده در سایت های استانداردهای لوازم جانبی یک دستگاه ساعت هوشمند با نام آنر بند ۹ در روزهای پیش رو وارد بازار جهانی می شود.

آنر بند 9

مشخصات احتمالی و مورد انتظار آنر بند ۹

با توجه به اینکه مدل آنر بند ۷ اولین بار در سال ۲۰۲۲ معرفی شده بود، فرآیند زمانی طولانی برای ارائه یک محصول جدید طی شده است. یکی از منابع اصلی در انتشار اطلاعات آنر بند ۹ سایت SIG بود که این دستگاه را در دو کد محصول مشخص کرد که شامل RHE-B19 و RHE-B39 بود. به عبارت دیگر، از این ساعت هوشمند دو مدل مختلف وجود دارد که می تواند دارای ویژگی ها یا اندازه های صفحه نمایش کاملا متفاوت باشند.

همچنین، اشاره ریزی شد که این ساعت هوشمند دارای فناوری بلوتوث ۵.۳ می باشد، اما اطلاعات سخت افزاری مناسبی مرتبط با این دستگاه منتشر نشده است. علاوه براین، انتشار اطلاعات آنلاین این محصول نشان می دهد که احتمالاً در آینده شاهد تست های گوناگون برروی این محصول خواهیم بود.

آنر بند 9

البته، انتظار می رود مشخصات اصلی آنر بند ۹ چون صفحه نمایش مانند مدل های گذشته طراحی شوند و تغییرات اساسی در بخش فناوری های ورزشی شکل بگیرد. در نمونه قبلی قابلیت هایی چون ردیابی ضربان قلب، نظارت بر اکسیژن خون، نقشه خواب و ۹۶ حالت ورزشی وجود داشت. باند ۷ کاملا دارای گواهینامه ضد آب ۵ATM و سازگاری بلوتوث ۵.۰ بود. عمر باتری آن نیز به گفته شرکت در کاربری روزمره حدود ۱۴ روز تعیین شده بود.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.