زمان ارائه آپدیت بتای iOS 17.5 آیفون اپل کاملا معلوم شد: رفع باگ‌ها یا عرضه ویروس!

زمان ارائه آپدیت بتای iOS 17.5 آیفون اپل کاملا معلوم شد: رفع باگ‌ها یا عرضه ویروس!

طی چند هفته پیش، عرضه عمومی بروزرسانی iOS 17.4، توسط Apple انجام شد. با اینکه آپدیت ارائه شده شامل چندین ویژگی جدید بود که توسعه دهندگان و اپ استور را هدف قرار داد. اما تا وقتی نسخه اصلی مشکل نداشته باشد نیازی به ایجاد یک نمونه جدید نیست، برای همین ارائه زمان آپدیت بتای iOS 17.5 آیفون اپل بسیار عجیب است. البته، این اطلاعات باعث خوشنودی کاربران علاقه مند می شود، اما دلیل استفاده از مدل جدید مورد توجه منتقدان می باشد.

همانطور که قبلاً اشاره شد، پس از انتشار عمومی نسخه نهایی iOS، این شرکت اغلب نسخه بتا به‌روزرسانی بعدی خود را عرضه می‌کند. حدود یک هفته پس از انتشار نمونه جدید، پشتیبانی مدل قبلی به پایان می رسد و تمامی موارد موجود حذف می گردد. طی سه هفته گذشته اپل اولین نسخه بتای iOS 17.5 را معرفی کرد، اما نتایج هنوز مبهم مانده است.

ویژگی ها و جزئیات آپدیت بتای iOS 17.5 آیفون اپل

این شرکت از جدول زمانی که برای چرخه انتشار iOS تعیین کرده عقب مانده است و این نوع تاخیرها بسیار غیر معمول هستند. با این حال، ممکن است عوامل برند مشغول ایجاد نسخه جدید و آماده‌سازی ویژگی‌هایی برای عرضه نمونه اصلی در اواخر امسال باشد. البته، احتمال دارد به‌روزرسانی iOS 17.4 دچار تغییرات قابل توجهی نسبت به اپ استور شود.

با انتشار iOS 17.4 در مناطق اروپا، کاربران اکنون می توانند برنامه ها را از خارج از اپ استور روی آیفون خود بارگذاری کنند. این ارتقا همچنین به مخاطبان اجازه می‌دهد تا فروشگاه‌های جانبی را از بخش های دیگر نصب نمایند. همچنین، طی شکایات منزجرکننده اتحادیه برای اپل، تمامی فعالیت های موجود شرکت با قوانین مطابقت دارد.

علاوه براین،  احتمالاً هفته آینده آپدیت بتای iOS 17.5 آیفون اپل با ساختار کامل ارائه می شود. اما عوامل این شرکت ممکن است تصمیم دارند که حدود یک هفته دیگر نیز صبر کنند. از آنجایی که در موارد دیگر حدود سه هفته تعلیق وجود داشت، انتظار می رود طی روزهای آینده جدیدترین نسخه را تهیه نماییم. همچنبن، با ما همراه باشید تا از آخرین اطلاعت موجود تحت عنوان بروزرسانی ها آگاه شوید.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.