رکورد سرعت کونیگزگ یسکو ابسولوت در آزمایش رفت و برگشت ۰ تا ۴۰۰ کیلومتر

رکورد سرعت کونیگزگ یسکو ابسولوت در آزمایش رفت و برگشت ۰ تا ۴۰۰ کیلومتر

کونیگزگ یسکو ابسولوت بار دیگر مرزهای سرعت را جابجا کرده و عنوان سریع‌ترین خودروی تولیدی جهان را به خود اختصاص داده است. این هایپرکار سوئدی Koenigsegg با ثبت رکوردهای شگفت‌انگیز در شتاب و سرعت، ثابت کرد که شاهکاری از مهندسی و نوآوری است.

 

رکوردهای کونیگزگ یسکو ابسولوت

۰ تا ۴۰۰ کیلومتر در ساعت: ۲۷.۸۳ ثانیه (رکورد جدید)
۰ تا ۲۵۰ کیلومتر در ساعت: ۱۹.۲۰ ثانیه
۰ تا ۲۵۰ مایل در ساعت: ۲۰.۲۰ ثانیه
۰ تا ۴۰۰ کیلومتر در ساعت و بازگشت: ۵۵.۶۷ ثانیه
حداکثر سرعت: ۴۱۲ کیلومتر در ساعت (۲۵۶ مایل در ساعت)

رکورد سرعت کونیگزگ یسکو ابسولوت

عوامل موفقیت رکورد سرعت کونیگزگ یسکو ابسولوت

موتور قدرتمند: این مدل از یک موتور ۵.۰ لیتری V8 با دو توربوشارژر استفاده می کند که با سوخت E85 حدود ۱۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید می کند. این قدرت عظیم به این خودرو شتاب فوق العاده ای می دهد و آن را به یکی از سریع ترین خودروهای جهان تبدیل می کند.

طراحی آیرودینامیک: این خودروی جذاب برای حداکثر سرعت و پایداری طراحی شده است. بدنه این خودرو از فیبر کربن ساخته شده و دارای باله های بزرگ عقب و جلو است که به ایجاد نیروی عمودی و چسبندگی به زمین در سرعت های بالا کمک می کند.

وزن کم: یسکو ابسولوت با وزن ۱۳۰۰ کیلوگرم، یکی از سبک ترین خودروهای موجود در کلاس خود است. این وزن کم به نسبت قدرت بالا، شتاب و چابکی فوق العاده ای به این خودرو می دهد.

رکورد سرعت کونیگزگ یسکو ابسولوت

آینده کونیگزگ یسکو ابسولوت

با توجه به عملکرد فوق العاده کونیگزگ یسکو ابسولوت، کریستین فون کونیگزگ، مدیر عامل کونیگزگ، مشتاق است تا رکوردهای بیشتری را با این خودرو به دست آورد. او می گوید: این رکورد، دقت عملکرد شبیه سازی شده و محاسبه شده این مدل را تأیید می کند و به ما اطمینان زیادی در مورد توانایی آن برای تبدیل شدن به سریع ترین خودروی تولیدی کاملاً تایید شده در جهان می دهد.

کونیگزگ یسکو ابسولوت بار دیگر ثابت کرد که یک شاهکار مهندسی و یکی از سریع ترین خودروهای جهان است. این خودرو نشان دهنده ی حداکثر توانایی های مهندسی و طراحی در صنعت خودروسازی است و بدون شک برای سال های آینده مورد تحسین قرار خواهد گرفت.

__ تکنو دات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع caranddriver
1 نظر
  1. نیموش میگه

    وااااح ۲۸ ثانیهههه
    رقیبیمم دارههه؟

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.