رکورد جدید تپسی در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

رکورد جدید تپسی در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
رشد ۶۵ درصدی درآمد ماهانه

طبق گزارش منتشر شده توسط تپسی در سامانه کدال، این شرکت در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به رشدی چشمگیر در زمینه درآمد و تعداد سفر دست یافته است. درآمد این تاکسی اینترنتی در این ماه با ۶۵ درصد افزایش نسبت به فروردین، به ۱۳۴ میلیارد تومان رسیده است.

افزایش ۷۴ درصدی درآمد نسبت به سال قبل

مجموع درآمد تپسی در فروردین و اردیبهشت سال ۱۴۰۳، ۲۱۴ میلیارد تومان بوده که ۷۴ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است. این رشد چشمگیر نشان‌دهنده افزایش قابل توجه تقاضا برای خدمات تپسی در میان مردم است.


رکوردشکنی تعداد سفر

گزارش تپسی حاکی از آن است که رکورد تعداد سفر در یک ماه نیز در اردیبهشت شکسته شده است. افزایش تعداد سفرها، عامل اصلی جهش درآمد این شرکت در این ماه بوده است.


کمیسیون دریافتی از سفیران، مهمترین منبع درآمد

همانند ماه‌ های گذشته، کمیسیون دریافتی از رانندگان، همچنان مهم‌ترین منبع درآمد تپسی را تشکیل می‌دهد.

رکورد جدید تپسی در اردیبهشت ماه 1403تپسی در یک نگاه

تپسی به عنوان یک سامانه هوشمند درخواست حمل و نقل آنلاین، با هدف تسهیل جابجایی در درون شهرها فعالیت می‌کند. این شرکت با اتکا به تکنولوژی، در تلاش است تا ضمن ارائه خدمات باکیفیت به کاربران، نقش موثری در حل معضلات پیچیده حمل و نقل شهری ایفا کند.


آغاز فعالیت تپسی

تاسیس تپسی به سال ۱۳۹۴ برمی‌گردد. در آن زمان، میلاد منشی‌پور و حمید مهینی با هدف راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی به ایران بازگشتند و به همراه هومن دمیرچی، پایه‌های اولیه تپسی را بنا نهادند. در ادامه با همراهی تیمی از متخصصان برنامه‌نویسی، نسخه اولیه این اپلیکیشن در خرداد ۱۳۹۵ به بازار عرضه شد. تپسی در طول این سال‌ها با جذب سرمایه در مراحل مختلف، به سرعت رشد کرده و در حال حاضر در ۱۳ استان کشور به همراه شهرهای تابعه آنها خدمات خود را ارائه می‌دهد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __
منبع iranianstartup

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.