رونمایی از ریلمی ۱۲ Pro با سوپر زوم ۱۲۰ برابری 

رونمایی از ریلمی ۱۲ Pro با سوپر زوم ۱۲۰ برابری

مطابق با آخرین اطلاعات و تصاویر متتشر شده توسط شرکت Realme اعلام شد که سری جدید ریلمی ۱۲ Pro به زودی در هند عرضه می شود. اما قبل از عرضه رسمی این محصول، این شرکت تیزر جدیدی را به اشتراک گذاشته است که قابلیت‌های زوم فوق‌العاده پرچمدار جدید خود را به نمایش می‌گذارد.

ریلمی 12 Pro

عملکرد سوپر زوم سری ریلمی ۱۲ Pro

به تازگی این شرکت یک تیزر جدید در پلتفرم رسمی X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت. در این ویدیو عملکرد زوم ریلمی ۱۲ Pro کاملا نشان داده می شود، طیق ادعای ریلمی محصول جدید خود از زوم ۱۲۰ برابری پشتیبانی می کند که احتمالاً زوم اپتیکال و دیجیتال را ترکیب می کند. این تیزر ادعا می کند که این دستگاه به کاربران اجازه می دهد از سوژه های بسیار دور عکس بگیرند.

در لیست منتشر شده به مدل‌های Realme 12 Pro و Realme 12 Pro+ اشاره شده بود. اما، حال شایعاتی وجود دارد که ممکن است مدل Realme 12 Pro Max نیز در آینده معرفی شود. این برند در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۲۴ مدل های جدید خود را معرفی خواهد کرد. البته، قبلا اشاره شده بود که دوربین سطح DSLR دارای فاصله کانونی ۸۰ میلی متری با زوم ۳ برابری، زوم سنسور ۶ برابری و زوم فوق العاده ۱۲۰ برابری است.

ریلمی 12 Pro

 سری ریلمی ۱۲ Pro دارای سنسور اصلی سونی IMX890 با پشتیبانی از OIS (تثبیت کننده تصویر اپتیکال) و همچنین دوربین تله فوتو Periscope OV64B است. از دیگر ویژگی های دوربین می توان به حالت پرتره سینمایی، HDR و حالت Nightscape اشاره کرد.

__ تکنودات مرجع اخبار تکنولوژی __

نظرتون در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات بی ربط با این مطلب خودداری نمایید.